Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Produljenje roka trajanja rabljenog psa

Ja svojima uopće ne dajem dentastixe. Radije ti njoj svako toliko daj jednu lijepu veliku goveđu kost, ali ne prečesto. Vet će ti najbolje procijeniti koliko je star pa ćeš po tome moći vidjeti sa njim da li joj trebaju kakvi dodaci prehrani. Uostalom, sad iz Nove Godine kreće sezona cijepljenja protiv bjesnoće pa možeš tada napraviti i čipiranje. Ako je prije izlaska iz azila dobila tablete protiv unutarnjih parazite, sad joj još ne trebaju, konzultiraj se sa vetom kad odeš kod njega. A protiv vanjskih nametnika možeš kupiti i sama, ampula jednom mjesečno ili ogrlica koja traje cca 6 mjeseci. Puno ljubavi, pažnje, istrčavanja i šetnji....to je najbolji lijek.
2014 12 22
uljeshura to sta si ga uzela iz azila je za njega vise nego sto ce vecina pasa ikada imati. ako mu dajes dehidrat, malo kvalitetniji i ako je pas zdrav nema potrebe za dodavanjem vitamina. ako nisi sigurna trebaju li mu, uzmi VMP u zoo citya, oko 100 kn, super su vitamini ali ponavljam, nisu nuzni ako je pas zdrav. tablete protiv parazita dajes kad ides na redovno cjepivo na bjesnocu jednom godisnje i jos jednom za 6 mjeseci (ukupno 2x godisnje), ima ih kupiti u veterinara ili zoo shopovima. dobro je povremeno u hranu dodati palente kuhane ili zovenih pahuljica razmocenih te svjezi sir (radi probave). ako jede normalno, pije normalno, veseli je, nemas razloga za brigu. ja sam izgubila ove godine nekoliko ljubimaca iako sam okrenula nebo i zemlju da im pomognem. nekad tako jednostavno mora biti. veseli se novom clanu obitelji, bit ce sve ok [:zaljubljen]
2014 12 22
zovene pahuljice su zobene pahuljice [:hihot]
2014 12 22
Moj mico je katriran u neri, vetovi su super, ali zapiši si sve na papir što te zanima jer iz iskustva znam da budeš zaboravila, i pitaj sve dok ti sve nije jasno :)
2014 12 22
1 2