Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

GDJE, pomoććć!

Ma meni je trebalo samo da ju fotokopiram i onaj pecat je dovoljan sta imaju domovnice......Sta je to nesto novo?
2015 01 27
A moja je stara koliko i ja. Nikad druga nije vađena.
2015 01 27
nema veze koliko je domovnica stara...ako nisi promijenila domovinu, drzavljanstvo ili mjesto rodenja
2015 01 27
može biti original ili ovjerena kopija. ja sam prošle godine slala original jer je jeftinije
2015 01 27
Evo, piše na postani student: "Dokumenti moraju biti ovjerene preslike, jer se ne vraćaju kandidatima." Rodni list ne smije biti stariji od 6mj, za domovnicu nije bitno :) Lara, original je ovjeren, da, ali kada kopiraš to postaje samo kopija koja nije ovjerena i samim time nije istovjetna originalu. Kada kopirani dokument ovjeriš kod javnog bilježnika, tek onda postaje istovjetan originalu.
2015 01 27
Dobro, a može sad objašnjenje zbog čega rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci? Mislim, nije da nam podaci o rođenju ostare ili se promijene. [:hihot] [:hihot] [:hihot] To me uvijek zanimalo, taj dio administracije. [:smije]
2015 01 28
To nitko ne zna [:hihot] Moja teta radi na izdavanju toga, pitala sam je...kao, za slučaj da si promijenila prezime [:smije] Pa logično da ću uzeti novu ako sam prommijenila prezime u međuvremenu, ali ako nisam, čemu? To vjerojatno ako si odlučila da ipak nisi rođena 25.7., nego ti je bolje 1.3. jer baš želiš biti riba u horoskopu [:hihot]
2015 01 28
1 2