Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Krpičarski popust za rabljeni/novi auto

Mm radi u jednoj auto kući (da ne reklamiram javno) pa ako netko bude trebao rabljeni ili novi autić slobodno se obratite, budemo dogovorili kakav krpičarski popustić [:kesi] Inače koje marke auta preferirate? Jesu li vam bitne boja auta, oprema, dizajn ili gledate funkcionalnost i namjenu? Mi otkako imamo dijete sve više gledamo neke s velikim prtljažnikom za potrpati sve te stvari [:hihot] dok sam prije patila za malim sportskim jurilicama [:smije]
2015 01 27
Imamo Chryslerovog Voyage'a - po meni najbolji auto u poznatom dijelu svemira. Tri reda sjedala + solidan bunker + sva se sjedala osim vozačevog mogu izvući, što pruža nebrojene mogućnosti tipa - šoping u 'Ikei', ili putovanja s našim psima veličine bizona, plus stado dječurlije. Oduvijek sam se palila na aute u kojima se može čoporativno i frikovski putovati [:smije]
2015 01 27
Alfa 41. Ovisno o modelu 42.
2015 01 27
Lijepa reklama za MM može jedna i za mog? [:smije] radi u osiguranju pa ako kojoj ističe polica za auto može se javiti - trenutno najbolje cijene na tržištu za AO sretni naši kad imaju nas [:hihot]
2015 01 27
fiat doblo jtd po mogučnosti bijele,plave,crne boje [:smijesi]
2015 01 27
Preferiram dizajn, najvaznije kvaliteta. Recimo njemacka auta. Onda svi ostali. na zadnjem mjestu talijanska i japanska smeca, mada ih ima exstra lijepih kvaru se samo tako vecina. I diesel obavezno radi potrosnje.
2015 01 27
Opel Astra H karavan... s plinom [:sramezljiv]
2015 01 27
A kod mm mozete naruciti sadnice vocaka,stare sorte. Ima zanimljivih tipa sa crvenim mesom i sl.
2015 01 27
Petra302 i josiipa - fali vam bitan detalj - krpičarski popust [:smije]
2015 01 27
[:smije] krpiiičarskiii
2015 01 27
To se podrazumjeva
2015 01 27
Petra302 i Josiipa jesam se nasmijala [:smije] i moj radi kao financijski savjetnik, sta ces natjera kriza na sve [:hihot] a josiipa imaju mi starci neki grunt i stari stalno s nekim vockicama barata, budem ti se javila kad bude trebalo ;) Inace ovi auti sa 7 sjedala mi postaju sve bolji, da mozes potrpati i baka i deda servis kad se ide na godisnji [:smije]
2015 01 27
Golf VI, predobar auto, mali, ne troši puno, udoban, kvalitetan, lijep :-)
2015 01 31
Da Golf, auto koji se sam prodaje [:kesi] al meni su daleko od udobnosti i lijepog dizajna, nekako su mi tvrdi i unutrašnjost im je bezveze
2015 02 01
golf je zakon, sto se tice potrosnje, cijene djelova, kvalitete.. malo jesu kruti, ali nisu toliko neudobni, jedino za veca putovanja.. npr cijeli dana u komadu, to me u cetvorki umorilo. al vjerujem da bi u svakom autu, da se toliko sjedi. meni se svida unutarnji dizajn, naspram nekih drugih auta cak medu boljim, no o ukusima se ne raspravlja. i vanjski, ok moji su bili vise sportski sredeni, pa zato da. jedina im je mana sto se rucke od vrata gule katastrofa. i imaju tvornicku manu sa zamasnjakom, no meni nije posao dok sam vozila. ja sam vozila 4 i 5 svakog dosta dugo i zadovoljna sam jedna među boljim autima [:zaljubljen] ubila sam dva caglja sa 4, a autu nista [:hihot] dok sam cula kako je covjek sa mazdom zeca ubio pa razvalio cijeli branik [:hihot]
2015 02 02