Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Jako bolesne bebe

Bok cure... Prije 4mj došao je najsretniji dan života svake nove mame - rođenje bebe. No na rođenju šok. Rodila se s teškom dijagnozom gastroschisis. Odmah je prevezena u Zagreb na operaciju i liječenje, vidjela sam je tek 2 dana kasnije jer nisam iz Zagreba. Nakon mnogih uspona i padova, nakon 2,5 mjeseca sam po prvi puta držala svoju bebu i odnjela je kući. Nitko sretniji od mene. Konačno smo to preživjeli. No novi šokovi su počeli vrlo brzo. Malo bolnica, malo doma, i tako par puta. Jučer je završila na operaciji koja je trebala biti rutinska od 3-4h (da joj odstrane priraslice od prethodnih operacija), a na kraju je na stolu ležala skoro 6h, crijeva su urasla jedno u drugo, zalijepila se, dio je i odumro. Mala je ostala bez 30-40 cm crijeva, sada ima dvije stome i leži na intenzivnoj u Osijeku. Za 2mj se planira operacija da joj crijeva ponovo spoje. Nismo imali ni Božić, ni Novu Godinu, a vjerojatno nećemo ni Valentinovo ni Uskrs. I to u najboljem slučaju, tj. ako uopće preživi. Iako je trenutno stabilna, optimizam da će uopće preživjeti se dosta smanjio od ponedjeljka (tada je trebala biti operirana, ali je iz nekih razloga odgođeno) do jučer kada ju je kirurg otvorio i vidio koliko je ozbiljno. Ja sam totalno ukomirana. Eto, samo sam to htjela izbaciti iz sebe. Hvala na čitanju...
2015 01 29
[:tuzan] Ajme jako mi je zao,molite se puno,biti cete i u mojoj molitvi.
2015 01 29
Ajme .....ljube molicu se za bebicu i tebi puno snage :-(
2015 01 29
Razumjem vas u potpunosti...sve sam prošla...samo ću vam zaželjeti da vam dragi Bog bude uz vas ili onaj u koga vjerujete...i da vam da snage...vama i vašem djetetu da se izborite do kraja... [:poljubac]
2015 01 29
Imajte vjere, i neka ju Bog čuva! A vama podari puno snage da sve skupa pregrmite do kraja .... [:tuzan]
2015 01 29
Držite se. Dat će dragi Bog da bude sve uredu. Budite hrabri i neka znate - niste sami. Uz vas smo!
2015 01 29
Iako su mali i sicusni, oni su jaaako hrabri i izbore se za svoje mjesto u ovom svijetu.....Bog je velik.....zelim vam svu srecu ovog svijeta i da iz ovoga izadete kao pobjednici.....
2015 01 29
Molimo za Vas [:place] .
2015 01 29
o Bože.... neka vam objema Bog podari snage da sve izdržite, želim vam svu sreću ovog svijeta..
2015 01 29
Prije 15 godina sam u Os sa svojom bebom ležala u bolnici...prognoze nisu bile dobre niti u tragovima.Bogu hvala sve je dobro završilo a to isto od srca želim i vama. [:smijesi]
2015 01 29
jako mi je žao zbog vaše situacije.. Imajte vjere i mislite pozitivno.. želim svu sreću i vama i bebici.. bebica će biti i u mojim molitvama [:tuzan]
2015 01 29
Puno sreće bebici i tebi da izdržiš, molimo se da dragi Bog bude uz Vas!
2015 01 29
Bog je svemoguć, imajte vjere [:smijesi]
2015 01 29
[:sramezljiv] bas mi je zao...
2015 01 29
Bebice su sićušne, ali snažne. Ono što mi odrasli, ne bismo ni u snu mogli preživjeti, oni prežive i kako rastu tako i bolest prerastu... i odrastu kao da ništa nije bilo. Od srca Vam želim to... i puno snage i strpljenja...
2015 01 29
1 2 3