Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zasticeni racun, blokada

cure trebam hitno pomoc, znaci mama ima zasticeni racun, do sad je normalno primala dio place na taj racun.. danas je dobila placu i ne moze si do novaca jer pise da je taj ZASTICENI RACUN u blokadi, kak je to moguce? da zasticeni racun bude u blokadi?? zivi na selu i ne radi joj banka trenutno. molim pomoc [:sokiran]
2015 01 29
nek nazove telefonom glavnu banku u zagreb..
2015 01 29
Pa gdje je pokusala dignuti novce?Sa zasticenog racuna novce mozes samo u banci podignuti.....
2015 01 29
Hm...zanimljivo, nemam pojma što bi to moglo biti ali pratim....
2015 01 29
Sad sam se sjetila, moj tata mislim da je tako imao. Mora platiti nekih 300kuna(neznam kome) zato jer ima otvoren zaštićeni račun, to je kao neka godišnja cifra... al Nisam sigurna 100%...
2015 01 29
angelwings posto to ide sve preko fine to si oni sami naplacuju kako sjedaju uplate....rekla mi je zena koja radi na salteru...Tako su meni.....dio ide za ovrhu i taj maleni dio za finu...
2015 01 29
Znate li koliko tu država uzme? Pola, trećinu, četvrtinu...?
2015 01 29
nema troškova zaštićenog računa a i koja je to banka gdje blokiraju zaštićene račune?????????
2015 01 29
nema troskova zasticenog. uspjela je mama saznat sto se desilo. naime ona ima net banking i do sada je npr placala racune preko net bankinga. no, početkom ovog mjeseca su joj ukinuli mogucnost koristenja net bankinga, znaci ne moze vise upravljat zasticenim racunom preko net bankinga, nego mora u banku po novac. htjela je platit racune (Posto je do sada bez problema tak radila) net bankingom sa zasticenog racuna, no kad je stisnula *provedi nalog* pisalo je *racun u blokadi*, sto je zapravo krivo napisano. trebalo je pisat da joj je ukinut net banking i da zato ne moze. eto, to je bilo, hvala vam svima [:smijesi] nije joj zasticeni racun u blokadi.
2015 01 29