Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

Samo skreneš...

Maya, ja sam primjetila neke čudne stvari oko svoje 12e godine, ubiti, čula sam glasove i pričala s njima, govorili bi mi što da radim, kako se ponašam i tako... Ali nije bilo jako intenzivno, pa nitko ništa sa mnom nije poduzimao. I onda sam s 14 godina doživjela napad od strane dvije muške osobe i tu sam jednostavno pukla i završila na psihijatriji gdje su skužili da imam puno veće probleme od mucanja, strahova i depresije A konačnu dijagnozu sam dobila pred nekih cca godinu dana. (sad ću 21)
2015 01 29
Bitno da si ti sada ok, i svo zlo bilo u tome. A Vrapče je baš romantično..ona šumica i to
2015 01 29
Slazem se da je neznanje u pitanju, i ne mislim da su ubojice i sta ti ja znam....ali o vo sto kaze miss u afektu se bojim sto bi mogli napraviti ,ne nuzno meni, iz razloga sto se mnogim ljudima ne pruza adekvatna pomoc....vecina oboljelih (bez napadanja ako je krivi termin) upravo zbog predrasud ne dobije ljecnicku pomoc jer oni koji bi o njima trebali voditi racuna (ako to nisu sami u stanju) podljezu tim predrasudama i onon nasem vjecitom : sta ce selo rec
2015 01 29
oprosti sad te svi s pitanjima al moram pitat jesi uspila školovanje ili fax završit?
2015 01 29
Nekako mislim da ljudi sa shizofrenijom ulaze u neke druge dimenzije i čula su im izoštrenija ,sve to može biti i zanimljivo ako osoba može balansirati sa "stvarnošću" Naravno sve to ovisi o osobnosti ...ako je netko bio nasilnik prije bolesti onda će se samo pogoršati,neka umjetnička duša će samo dobiti na daru [:jezik]
2015 01 29
Bila sam u 4 psihijatrijske bolnice i Vrapče koje slovi kao najveća 'ludara', je zapravo najnormalnija ustanova skoro. Uvijek se rado vraćam tamo! [:hihot] Mala šala, ali da, najljepše mi je u Vrapču.
2015 01 29
Akonto sela, Damira svaka čast na temi i podijeli osobnog iskustva, jako to poštujem
2015 01 29
Fax nisam uspjela upisat, a srednju sam završila prošle godine, s 20.
2015 01 29
Diplidenija, mene dok uhvati nešto, jako sam kreativna, puno pišem, pa svaki put kad idem na kontrolu nosim psihijatru svoju bilježnicu pa on čita i analizira.
2015 01 29
Jesi imala kakvih problema s okolinom, predrasudama i slicno?
2015 01 29
damira, a kako okolina u kojoj zivis reagira na tebe? jel ima predrasuda?
2015 01 29
Jesam, i to dosta. Bilo je puno ismijavanja, 'prijatelji' su me počeli izbjegavat, ali imam par osoba koje su cijelo vrijeme uz mene, bez obzira u kojem ja stanju bila i nemate pojma kolko sam im zahvalna. :)
2015 01 29
Eto šta reč... [:tuzan] skidam kapu na priznajnju [:poljubac]
2015 01 29
Sami pitanje? Jesi li ti kai radno nesposobna ili te tu tretiraju kao i svakog?
2015 01 29
Obožavam taj film. [:smijesi] No, najdraži mi je Donnie Darko (pogodite zašto [:zaljubljen] )
2015 01 29