Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

izlasci?da/ne?

E tu se nebi slozila. Ja imam veliko drustvo, nas 10,11 je izlazilo od osmog razreda pa sve do dan danas. I svi su zavrsili fakultete, normalni su i pristojni ljudi, sad nam je 26-27. I smjeli smo izlazit kud, dokle i kad smo htjeli. Tako da ta teorija mi ne drzi vodu.
2015 02 01
AlmondBlossom obje cure su mogle izlaziti kada i gdje su htjele [:znoji] Razlika je bila u odgoju.
2015 02 01
kakve veze ima što je jedna fakultetski obrazovana , a druga konobarica ? najjače mi je to rangiranje po obrazovanju... [:pospan] [:pospan] klinac mi ima 14god i iskreno, sve me strah kad krenu izlasci...za sad,nije bilo takvih prohtjeva...ode u kino ,na klizanje,nogomet vani s dečkima ali noćni izlasci ne.....brijem da cu neko vrijeme špijati iz prikrajka kad sve to krene [:smije] [:smije]
2015 02 01
Marianne - potpisujem svaku rijec
2015 02 01
Kraj one raspuštene matere očito bez pameti - ne čudi ni najmanje sto konobari, jer nine imala razbiritog roditelja da brine i usmjeri dijete
2015 02 01
Ovako, ja sam počela izlazit u 1 srednje i to jednom mjesečno do 1 ujutro max. [:smijesi] u 2.srednje sam mogla do 2 bit vani i to cca.2-3 puta mjesečno, i točno se sjećam jednog ljetnog izlaska ptam ja mamu "kad moram bit doma?" i ona meni "dosad si uvijek poštovala dogovore i nije bilo problema s tobom, i mislim da ti više izlaske netreba ograničavat" [:smijesi]
2015 02 01
Ja sam počela u 1.srednje, ali ne tako intezivno, poslije mi nije trebao razlog za izaci hahah [:jezik] I uglavnom nikad nije bilo: " da si u ponoc doma" ili slicno, nego bi uvijek pitali s kim cu, gdje, kad se mislimo vratiti? i tako, nisu bili uopce strogi po tom pitanju jer znaju da i sama znam postavit granicu, a nit pusim nit pijem nit sjedam u auto s bilo kim [:kesi]
2015 02 01
Što se tiče zanimanja i posla koji spomenute cure rade. Nikako rangiranje. Konobarit u kafiću 5mx3m može svako. A završit fakultet i raditi taj posao ne može svatko. Znaaaam sada ćete početi s onim: Danas si sretan ako radiš bilo što, bla bla, država je u krizi... Znam. Završavam fax i s diplomom ću biti sretna ako radim i u trgovini, i ko čistaćica, konobarica u restoranu, pomoćni kuhar, prala bi podove, zidove bojala šta god, al u birtiji neću. Toliko dostojanstva imam. A da je pri odabiru zanimanja i stila života utjecao odgoj to mi ne možete reći. Ne treba dijete držati zatvoreno s knjigom u sobi, već razovarati, da zna cijeniti sebe i druge. A ne da joj najlakše bude upisati za konobaricu jer se ne mora niš učit. Pa padne još jedan razred. Danas svi radimo svašta da preživimo, čekamo bilje dane. No ona je ispunila maksimum, radi u struci, bolje od toga neide. Starci ju zovu MICKA. [:vrti] Čiča Miča gotova je priča [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 01
1 2