Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

...ajd neka pozitiva :D

Jučer mi se javio neki tip na Njuškalu za jednu stvar, dogovor je dosta brzo išao, razmjenili podatke i naglasila sam mu da mora uplatiti još 15 kn poštarine jer sam mu slala preko Tiska. Artikal je koštao 100 kn..Nakon sat vremena mi se javio da je uplatio 150 kn. Ja sam mislila da je krivo napisao u poruci pa nisam reagirala, ali kada sam vidjela da je zaista sjelo 150 kn išla sam ga zvati da mu kažem kako će mu u paketu biti 40 kn jer mi je teta na kiosku stavila paketić u kovertu onu pa sam platila samo 10 i da je uplatio viška..On je samo rekao: Neka ti to bude za kavu pošto si draga, ljubazna i poštena.. Ostala sam paf, meni je 40 kn zbilja dosta [:sramezljiv] Hvala stričeku [:hihot]
2015 03 04
..ajde..baš lijepo [:hihot] [:hihot]
2015 03 04
mrak, meni žena nedavno uplatila 20 kn više, ja joj napišem da ću joj skupa s majicom poslati nazad taj višak ona ni a, ni b..dakle da sam šutila nebi ni skužila..hvala normalno nisam dobila [:kesi] a kamoli za kavu jer sam eto poštena bila [:smijesi]
2015 03 04
I meni te jednom neki tip na njuskalu uplatio vise, doduse ne bas toliko, nego par kuna vise, ali vratila sam, iako je rekao da sam trebala ostavit, nekako mi je bezveze da si ostavim. [:kesi]
2015 03 04
Uživam čitati i slušati takve stvari...lijepo....ma divno [:zaljubljen]
2015 03 04
a ja sam uzela novac pa sam dala frendu koji je jako siromašan...ovom očito ne treba, ne treba ni meni toliko, a znam kome treba tak da [:hihot]
2015 03 04
svaka ti čast [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 04
Baš lijepo :)))
2015 03 04
lijepo i od tebe :)
2015 03 04
ma nije to ništa posebno, drage moje, zaista [:zaljubljen] ja imam doma za jesti, on nema, zato sam mu dala [:smijesi] i više sam dala iz neke osobne zadovoljštine da sam učinila dobro djelo, nego zbog samog djela [:hihot] sebična sam pomalo [:sramezljiv]
2015 03 04
dobro se dobrim vraća :))))
2015 03 04
dora, ti si legenda, karma ti je vratila lijepe stvari. :)
2015 03 04
ajme super, kad je netko đentlemen to mi je famozno
2015 03 04
ja sam tako trgovkinji vratila 10kn...a ona došla do mene i bacila mi ih u lice da nije ona spala na mojih deset kuna... [:smijesi] i jednom konobarica mi izvratila kusur od 100kn više...vratila sam joj bez obzira na prošlo iskustvo...cura je bila sva happy...tek je počela raditi... nekako je bolje mirno spavati [:smijesi]
2015 03 04
ne kaže se za džabe.............čista svjest je naj bolji jastuk [:zaljubljen] bravo cure, biti pošten se uvijek isplati [:smijesi]
2015 03 04
1 2