Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Mišljenje o..

Iskreno ne volim stavljati nikakve kopije na sebe. Radije za cijenu kopije kupim nešto jeftinije a kvalitetnije. U svakom slučaju više sam za kvalitetno i testirano a manje novaca nego kopija a svašta toksično nabacano. Ako mi se nešto skuplje sviđa radije skupim novčeke pa si to i priuštim.
2015 03 04
Ne kupujem kopije, ionako ima puno jeftinih brendova koji naprave nesto slicno kao te skupe stvari, tako da mi kopije ne trebaju [:smije] , a i smijesno mi je koliko su neke kopije skupe. A essence i catrice su mi baš super.
2015 03 04
Ako se kome da analizirati je li moj Wish pravi ili fake nek mi se javi.. [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2015 03 04
To ni meni nije jasno, za odjeću ok iako ni to ne podržavam, ali kozmetika? Ma nema šanse! Poanta MAC-a i ostalih ''high end'' make up proizvoda je kvaliteta, a ne bocica ili kutijica na kojoj pise MAC. Osoba koja kupuje kopije tako poznatih proizvodaca, po meni pati od manjka samopouzdanja pa misli ako na Insta stavi bocicu (fake) Chanel parfema ili sto vec ne, da ce biti faca. [:boji]
2015 03 04
Smijesno koliko su kopije skupe.
2015 03 04
Da nema potražnje (tj kompleksa i snobizma) ne bi bilo ni tolike cijene. [:smijesi]
2015 03 04
kopije parfema i kozmetike nikad nebi kupila. uvijek ima nekih akcija u bipi,dm-u,kozmu.. odjednom svi koriste MAC ruz nije to jedini ruz ima i drugih meni je Loreal Intense Color Riche 377 odlican a cijena mu je oko 100 kn [:kesi] Vecina mojih parfema je bruno banani,far awey,naomi campbell njih kupujem i takve dobijem kada mi dolaze gosti ili kada mi je rodendan ili neka druga prigoda. Nikada nebi fejk kozmetiku stavljala na svoje tijelo mene bi bilo strah [:boji]
2015 03 05
apsolutno sam protiv kopija u kozmetici, fake po mome nema što drugo biti nego loš, još kada vidim zašto pojedine cure kupuju kopije dođe mi zlo [:frustriran] [:boji] [:vrti] pri tome mislim na kupovanje kopija samo da drugi vide da ona ima MAC ili Chanel i slično, pa mislim čemu? [:sokiran] a o neprovjerenim štetnim sastojcima da ne govorim, ono bitno da ima MAC ruž a ne boji se da joj usne ne otpadnu kada ga namaže [:frustriran] meni ne bi palo na pamet stavit fake kozmetiku na sebe, po meni je bitna kvaliteta kozmetike, pa bilo to drugstore ili high end kozmetika [:hihot]
2015 03 05
Puuuno istih mišljenja!! Jeeej [:hihot] [:zaljubljen]
2015 03 05
1 2