Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Sastanak krpičarki uzivo po gradovima

Zamislila sam si kako bi izgledalo kad bi se sve krpicarke naprimjer iz zagreba sastale u npr. 16:00 h nekog odredenog dana na trgu bana jelačića...I kad bi svaka imala na sebi naljepnicu sa imenom nicka sa krpica pa se tako lakse pronadu. I onda pricamo, upoznamo se sve uzivo,stvorimo jednu veliku krpičarsku obitelj :) I tako po gradovima,al najbolje bi bilo kad bi se sve mogle nac na jednom mjestu [:smijesi] Znam to nije moguce,al bilo bi lijepo [:sramezljiv]
2015 03 05
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Bomeč bi to bilo baš interesantno.........samo treba dobra volja i malo slobodnog vremena..... [:smijesi]
2015 03 05
Bila bi to odlična ideja, još usput neki šoping nabaciti ako su neki omiljeni artikli u pitanju.. sve na jednom mjestu, a ne hrpa poštarina ili primopredaja [:smije] [:jezik]
2015 03 05
to ti je stvarnoo san snovaaa m to je dobro u snovima , zamisli da dođe do okršaja , i da zavržimo iza rešetaka . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] inace po dobrom starom obicaju, tu ima svađa sad zamisli u živoo. [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 05
[:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 05
Predobroooooo, to bi bilo mrak. Znamo se sad po nickovima i slikicama,a onda se uzivo gledas sa tim ljudima [:smijesi] [:smije] [:smije] I svaka ponese nesto pa usput neka mjenjanja, kupnjice [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 03 05
Sviđa mi se ideja, super je ... ! lp, [:poljubac]
2015 03 05
..pa onda bolje na dolcu.. [:kesi] [:kesi] [:vrti]
2015 03 05
Na dolcu [:smije] [:smije] Moze i tamo [:hihot]
2015 03 05
super ideja [:hihot] [:hihot]
2015 03 05
Sviđa mi se ova ideja, super [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 05
..nisam sigurna dali štandovi ostaju ili ih miću [:vrti] [:vrti]
2015 03 05
super ideja [:smije] i onda sve ponesemo što proodajemo.. i mjenjamo se ili kupujemo [:hihot]
2015 03 05
I onda dođe jedna ženska s hrpom nickova zaljepljenim po sebi (klonovi) [:smije] Uz malo dobre volje i to bi se dalo odradit, ne bi bilo prvi put da se tak ljudi sastaju [:kesi]
2015 03 05
I onda vam dođe cipelitza i sve vam pokvari.
2015 03 05
1 2 3 4