Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

prodani artikli

jucer sam dodala par artikala i neki su odmah otisli i ja ih oznacim kao prodane i jutros tih oglasa NEMA! ok, znam da se skidaju prodani artikli ali odmah, bas isti tren??? koi vrag?? pa zar nije u redu pricekati dok stignu kupcu u slucaju da nesto s njima ne stima da zna usporediti s oglasom? ovako ako nesto krivo stigne kupac nema na sto se zaliti jer nema dokaz, bez veze. svaka cast na brisanju prodanih artikala ali opet ovako odmah iduci dan, po meni je krajnje blesavo
2015 03 24
Zato tek obriši kad kupac primi pošiljku i kad bude sve u redu...Ja nikad ne brišem odmah [:smijesi]
2015 03 24
drugi put stavi rezervirano dok ne stigne do kupca
2015 03 24
evo ja sam prosli tjedan prodala masazer za lice i oznacila kao prodano i nije mi se obrisalo.. neka dok stigne curi pa cu obrisat
2015 03 24
nisam ja brisala [:ljut] samo je nestalo [:ljut] od sinoc do jutros. inace sama obrisem cim kupac javi da je stiglo, sad sam isla pakirati i provjeriti jos jednom jesam sve spakirala kad ono oglasa nigdje (2 su nestala)
2015 03 24
Jooj krivo, mislila sam stavi prodano tek kada primi pošiljku [:jezik] da ti ne bi obrisali prije, a do tad rezzz kao što veli tinki [:smijesi]
2015 03 24