Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nevidljiva Iva :)

Pozdrav novim i profesionalnim krpičarkama :) evo ovako, ja bih otvorila ovu temu pod nazivom "Nevidljiva Iva" iz razloga što mi čini da smo mi relativno nove i nove krpičarke nevidljive. Prva stvar, većina se boji naručiti (osim ako nije primopredaja) stvari zbog toga što nemamo ili imamo malo povratnih informacija ( a kako bi i imale kad su svi skeptični zbog prijašnjih iskustava ili jednostavno ne žele dok se ne skupi određeni broj povratnih ), druga stvar, kad maksimalno snizimo cijene proizvoda dolaze optužbe da prodajemo lažnjake a nemaju na umu da privlačimo pažnju na svoje profile jer i mi želimo postati profićke te skupiti krug zadovoljnih kupaca :) Svi krećemo od nule i treba nam vremena da se uhodamo i otkrijemo pokoju "krpičarsku tajnu" tako da ja bih molila ako nam neka od profić krpičarki može pomoći savjetom jer vidim da se dosta cura bori s promocijama svojih profila ali bezuspješno [:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 26
ima nas dosta nevidljivih [:hihot] [:place] [:tuzan] [:ljut]
2015 03 27
I ja se osjećam nevidljivo [:place] [:place] ... Ovde sam među novima odnosno onima s malo povratnih informacija [:tuzan] ..... Stvarno nemam namjeru nikoga prevarit, čak se uvijek javljam na rasprodaje jer pristajem na dogovoroko cijene, moje cijene nisu fiksne. Vidim da imam i dosta sviđanja što se tiče nekih artikala ali nikako da ništa prodam [:place] [:place]
2015 03 27
ja sam čak dosta prodala, čak i po nekoliko stvari jednoj osobi, uz male poklončiće, jer bitno mi se riješit stvari [:zaljubljen]
2015 03 27
ah i ja sam postala nevidljiva u zadnje vrijeme [:place] da nisam radila zamjene,nebi imala ni polovicu tih povratnih [:kesi]
2015 03 27
iskreno jedini savjet za osobe bez povratnih su primopredaje dok se ne stvori neka solidna baza, što se tiče sniženja ovisi što prodaješ i kome, ne vidim drugi način u svakom slučaju nemoj odustajati, ima uspona i padova ali po mom iskustvu vrijedno je osobno naviše volim primopredaje, prilika da upoznaš nove ljude, s nekima se jako sprijateljiš, prvo kavice pa cuga pa ruženja [:hihot] osim toga to je najjednostavniji način da mirno spavaš, hebi ga ja sam u godinama kad mi je to jako važno [:kesi]
2015 03 27
Za zadobiti povjerenje sa povratima, kupi nekaj [:hihot] meni osobno te povratne ne i graju veliku ulogu kad se svako malo naleti na temu "prevarantica sa 200 povratnih" Iskreno, rijetko kad i pogledam , a racunam na fair play. Sister je nedavno otvorila profil sa svojim đinđama [:smije] i u opisu navela mene " ako se baš ne vjeruje njoj sa 0 povratnih" , pa eto, mozda da se tak nekog uzme kao garanciju, koga poznaješ i tko ima povjerenja u tebe. ,ponavljam, nisu niti te ocjene svugdje pravilo korektne suradnje
2015 03 27
em iva em nevidljiva [:hihot] [:hihot]
2015 03 27
ne moraš čak ni kupiti, pokušaj sa zamjenama dok ne skupiš povratnih...tako sam i ja...imala sam najmanje 10 zamjena prije prve prodaje [:kesi] eto, ako si za zamjenu, ja sam već zainteresirana i moja povratna će biti odmah nakon suradnje [:kesi]
2015 03 27
krenut će, svi smo mi krenuli od nule. probaj kupit neš il kako cure kažu zamijenit prvo pa će krenut i prodaja pomalo :) sretno [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 27
ma da sve krene kad se najmanje nadaš. evo ja u zadnje vrime nisam toliko pazarila niti imala upita ajmo se sad trampit [:hihot] [:hihot]
2015 03 27
Hoće, krenut će ti, vidiš da se cure već hoće mijenjati s tobom! Samo strpljivo (na tvoju žalost). I ja sam tu relativno kratko i početak mi je bio grozno spor. No, kad sam skupila par povratnih onda je stvar krenula. Sad ugl. prodam više kom po osobi jer (bar mislim) dajem dobar popust i volim onima koji kupe više stvari ubaciti još par artikala [:sramezljiv] Teški su ti početci jer se nakotilo brdo prevaranata, pa pošteni ispaštaju! Sretno ti bilo!!!
2015 03 27
Draga moja, moj savjet ti je; puno rada, truda, probaj zamjene, kupuj i krenut će. Budi poštena, ljubazna i sve će bit ok, treba vremena, moraš se dokazat i steći povjerenje, polako, ne dolazi se do povratnih preko noći....... Sretno!!!!!!!!!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 27
@IvanaHercegovac naručila sam par stvari i ovih dana mi stiže paketić :) a kaj se tiće skupih stvari vidjela sam dosta curka pretjeruje s cijenama, a ja sam maksimalno snizila cijene :) i uvijek sam za dogovor dodatni :) ostale curke da ne nabrajam sad sve hehe hvala na savjetima :) jedino što se tiće zamjena sam malo skeptična, pošto sam pročitala na forumu kako prevaranti nikada svoje pakete ne pošalju a tuđi lijepo zadrže i prave se mutavi... ostalim "nevidljivima" također želim puno uspješnosti i sreće u prodaji/zamjeni ovisno kaj traže :) doći će i naših 5 minuta :) [:smije]
2015 03 27
Naravno da će krenuti, ali mislim da je najbolje za početak primopredaja, ako već ne želiš zamjene ili takvo što. Moja prva prodaja je bila primopredaja i nakon toga sve je krenulo, tek nakon 50ak povratnih sam pristala na zamjene, ali imala sam jako puno artikala - poanta je da se cure uvjere da ako nešto kažeš da nije fejk - doista da ne bude fejk. Jer, svi znamo koliko može doći nekakva brendirana torba ili odjevni predmet,a opet, nikad ne možeš biti siguran i to je ono što nam je svima jasno. Možda da proširiš asortiman? [:smijesi]
2015 03 27
1 2