Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nevidljiva Iva :)

@TheMoon slažem se u potpunosti s tobom da se nakotilo prevaranata koji imaju po par profila i traže žrtve. administratorice ne mogu obrisati baš sve prevarante i fejkove i onda se događa da nitko više nikom ne vjeruje, svi su skeptični, na oprezu.... što je i razumljivo, i ja da se opećem bi itekako bila na oprezu :)
2015 03 27
@Dorotea4 danas imam prvu primopredaju i jako se veselim :) proširiti ću asortiman definitivno, samo da poslikam sve :) hvala svima na savjetima [:poljubac]
2015 03 27
Promjeni o meni, ovo nisam za zamjene iskreno mene odbija, i ako nisi odgovori ljubazno na upit o zamjeni i sve ok. Kad ti na profilu piše nisam za zamjene, cure koje bi možda i kupile neće ti se javit jer prvo pitaju za zamjenu. Obriši si to!
2015 03 27
@andriana hmmmm misliš da je do toga? pa dobro, promijeniti ću, pa bumo vidjeli :)
2015 03 27
Mene osobno to odbija, a vjerujem da ima još takvih cura. Ja dobivam jako puno upita za zamjene, pogledam uvijek i svima odgovorim, ako mi ništa ne odgovara, lijepo napišem da mi ništa ne odgovara, ponudim za kupnju ili nižu cijenu ili ptt gratis i tako često prodam stvar za koju sam dobila upit za zamjenu
2015 03 27
tak i ja sve identično, ali ne prodam. imala sam jedne tajice za koje je stizalo jako puno upita i čuvala sam ih jednoj ženskici toliko dugo da sam izgubila par potencijalnih kupaca, a ona se vise nikad nije javila [:place]
2015 03 27
A čuj, kako si ti čitala o prevarama sa zamjenama, pa si skeptična, tako su i drugi čitali o prevarama onih bez povratnih, pa su skeptični. Uvijek čitam povraten i ma što tko rekao - neusporedivo je manje prevara od onih koji imaju par sto povratnih i onih koji ih nemaju uopće [:smije] . Prvih par desetaka povratnih skupila sam kupujući, a od novih krpičarki bez povratnih kupujem samo ful jeftine stvari ;)
2015 03 27
evo čim sam stavila temu na forum, krenula je i prodaja zato drage moje nevidljive ako želite reklamirati se, objavite temu na forum :) [:poljubac]
2015 03 28
1 2