Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Etsy ( website )

Cure prodaje li koja rukotvorine na Etsy-u? Meni tamo ima divnih stvari i voljela bi staviti na stranicu u prodaju neke svoje. Radi se o grafičkom dizajnu ( od postera pa do pozivnica ). Naime zanima me koliko je to isplativo s obzirom na poštarinu, kako to sve funkcionira i kakva su vaša iskustva ? :) Za one koje nisu čule za stranicu, provjerite ju :) Ima stvarno puno divnih stvari, ako ne za kupiti barem za pogledati :)
2015 03 27
Imali smo neke stvari tamo, ali sad se pojavile teškoće s plaćanjem. Eto, baš sam pitala za detalje pa kad dobijem odgovor javim. [:smijesi] I da, imaju krasnih stvari. Radim neke stvari kojih ima tamo. Vječna inspiracija. [:smijesi]
2015 03 27
kakve poteškoće? Ako nije problem slobodno staviš link da škicem :)
2015 03 27
Maknuto je. Radilo se o licitarima, a sama prtljam s drvom. Kad se ohrabrim stavit ću na Krpice. [:smije] Ne može se uplaćivat na račun u RH. Ne znam detalje, evo rekao dragi da će sutra pogledati gdje je točno zapelo. [:sramezljiv]
2015 03 27
e baš šteta :/ Ajde javi kada saznaš :)
2015 03 27
e hvala ti puno :D
2015 03 27
ne prodajem, al ima hrpa prekrasnih stvarčica [:zaljubljen]
2015 03 27
Prije kraćeg vremena naručila sam savršenu prostirku za yogu, još je čekam. Međutim, shipping mi je preskup - skuplji od prostirke - kod nas se kaže "Izila slama konja". No kako bilo, ima predivnih stvari. [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 03 27
Ja sam si napravila profil i uskoro cu poceti sa prodajom vlastitih slika, antikviteta, nakita.. Mene zapravo zanima ako netko zna neku stranicu ili nesto gdje mogu pronaći template soba, dnevnih boravaka etc., ali da su bas fotke, a ne nacrtano kao u sketchupu ili tako nekom programu..kako bih mogla slike ubaciti u te postojece template da se vidi kako izgledaju u stvarnom prostoru...? Ne znam ako me se moze skuziti.. [:jezik]
2015 03 27
Virdzinija slažem se, predivne su. :) LeMoon znam na što misliš, ali ne znam. Ikea je imala neki program, ali umetale su se njihove stvari. [:jezik]
2015 03 27
uspjela sam naci jedan program, ali je nenormalno skup.. a nista, ostaje miuzaludno pretrazivanje interneta i slaganje u photoshopu :/
2015 03 27
Virdzinija, ja sam jedno vrijeme radila od resin smole, al ona je kod nas jako skupa, tako da mi je to ispalo malo neisplativo :/ Inače radila sam naušnice i prstenje sa sitnim herbarijem :) Ali ako misliš za sebe raditi to je stvarno dosta jednostavno :) LeMoon, nažalost nisam se nikad time bavila, ali ako znaš nekoga sa arhitekture mogao bi ti pomoći :)
2015 03 28
Accepting credit cards, debit cards and Etsy gift cards is not available in your country. PayPal navodno radi. [:smijesi]
2015 03 28
znači preko pay pala bi sve ok trebalo ići? :) A što se slanja tiče, kako slati?
2015 03 28
HP najjeftiniji. [:smijesi] Pisalo se tamo nešto i o poštarini... Poštarina za vrijednost 500kn i 0,5kg bude oko 25 dolara. Nama jest puno, ali njima i nije toliko, osobito ako imaš kvalitetan proizvod. Vjerujem da utječe na prodaju, ali sve je do proizvoda. [:smijesi]
2015 03 29
1 2