Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Kad ti život da limune...

...hebite mu sve po spisku i zahtjevajte barem 500 eura i putovanje negdje u nordske zemlje, Irsku, na Mars ili tamo gdje je piva priuštiva siromašnom prosječnom Rvatu. Uslijed nekih životnih previranja koja su mi preokrenula životni stil i perspektivu ter pogled na budućnost za 110 procenata i preko noći, dobih ponudu , koja se, kako bi to gosn Kum rekao, ne odbija. I tako kupim ono moje malo sirotinje i putujem u jednu krasnu evropsku nizinsku državicu u kojoj je skoro sve legalno, a pivo je fantastično. Da stvar bude bolja, nešto drugara iz te zemlje se urotilo da mi da uvid u što jestveninu, što ljepote te fensi šmensi liberalne zemljice. Veselim se kao malo dijete jer nisam nigdje putovala cca 10 godina. Enihu, pitanjce. Koja je najveća životna promjena koju ste doživjele. I koliko naglo? Ili, što je najluđe što ste učinile da promijenite život?
2015 03 27
Promijenio ime [:jezik]
2015 03 27
Nicke je lako promijeniti [:smije]
2015 03 27
Nick*
2015 03 27
osobno ime
2015 03 27
najluđe -dala otkaz i odselila u drugi grad [:zaljubljen]
2015 03 27
Ok, Mike i to može poboljšati kvalitetu života. Tako mi barem veli frend koji se zvao tako da bi čovjek pomislio da su ga roditelji napravili usput [:smije] [:smije]
2015 03 27
Prgice, kako si se snašla?
2015 03 27
Kad ti život da limune kupiš si tekilu [:hihot] barem ja ahhahah a što se pitanja tiče, promjena faksa, to mi je bome okrenulo život naglavačke, u pozitivnom smislu :D
2015 03 27
odlično i mogu samo reči da nisam zažalila [:zaljubljen]
2015 03 27
Odselila se u drugi grad zbog ljubavi [:sramezljiv] I to u grad koji nikad nisam voljela....nisam daleko otišla ali opet,fali mi moj mali gradić,prijatelji,obitelj...a s vremenom sam se jednostavno priviknula...Ali svakako je vrijedilo [:zaljubljen]
2015 03 27
Pa ono...Ponekad ti ljudi oko tebe svojski ,iako često i nenamjerno, truju život pa je odluka na mjestu. Tekilu uvijek podržavam [:smije]
2015 03 27
ja sam bila odselila na drugi kontinetnt [:hihot]
2015 03 27
Aurora, čini se kao ogromna odluka. Da li je došla naglo ili nešto što si dugo planirala?
2015 03 27
i naravno promjenila krug ljudi...negativni out...
2015 03 27
1 2 3 4 5