Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Tete u Kauflandu...

E zene moje, danas mi je stvarno prekipilo sa tetama iz Kauflanda. Već par puta dogodila se ista situacija, reagirala sam, dobila sam što sam htjela, ali danas je priča bila malo drugačija... 1. situacija: došla sam do tete prodavačice i zamolila sam ju xy deka Piko parizera. No, isti čas sam na njezinom licu vidjela neoduševljenost i očajanje (?!) da mi da to što sam naručila. Bez mog potvrdnog odgovora, ali još bolje - i bez ikakvog pitanja - na papir mi je počela stavljati parizer koji je stajao narezan dolje u onim frižiderima + to nije bio Piko parizer, već neki unknown parizer na akciji. Odmah sam reagirala, rekla sam da ne želim taj već Piko. Preokrenula je očima, ja sam postala bjesna, počela je otvarati ona spremišta (frižidere) sa salamama i stvarno mi je jedva narezala Piko parizer. 2. sit. : došla sam po pršut. Također, dolje u frižideru narezana je bila šunka koja svojim izgledom liči na pršut, no ne znam koliko puta moram ponoviti da to nije pršut. Unatoč tome, ona je posegnula za narezanom šunkom (bez pitanja, svakako) dok nisam opet postala ljuta i rekla da ne želim šunku već pršut na što je ona pobjesnila i rekla mi je da nema razlike i da mi ova šunka još bolje dođe jer je na akciji. 3. sit: Danas je sestra išla po Piko parizer, i kako je još nešto drugo htjela naručiti, nije obraćala pažnju što joj žena stavlja. Vratila se doma sa kilo stvari, rekla mi je kako mi je uzela Piko parizer i ja sam zavirila u frižider... Teta prodavačica prodala joj je parizer na akciji - Favorit parizer. Ni ona ni ja nismo mogle vjerovati. Ispričavam se na dužem postu, ali sam toliko ogorčena [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Ne mogu vjerovati da je teško iz hladnjaka uzeti xy stvar koju kupac želi, odmotati je, staviti ju na mašinu i narezati. Ispričavam se curkama koje ovo čitaju i rade u Kauflandu, ne generaliziram svaku od njih.. ali ja sam se, izgleda, namjerila na svaku koja je šašava. [:vrti] [:vrti] Imate li slična iskustva?
2015 03 27
Ovo se moze lako rijesit , odes do info pulta i trazis poslovodu .
2015 03 27
Piko ,favorit ,,sve je isto samo sol,šećer I otpatci,,,,a kad smo kod teta u trgovinama,meni je jednom u konzumu "teta" ,nakon kaj mi je narezala pršut doslovno ga bacila na pult I on odletio na pod.samo sam ponovila molim 10 dg pršuta...
2015 03 27
Zaobidi kaufland... vrlo lako [:smijesi]
2015 03 27
Kak bi tete u kauflandu mogle bit normalne kad su im poslovode, malo je rec, bezobrazni i bahati!
2015 03 27
Jooooooooj užas ja dobijem rogove na ovo [:ljut] . Svaki put se raspravljam u Konzumu s prodavačicama, dođem, kažem: "hoću mortadele narezano molim vas sto tanje". a ona meni krene stavljati ono što im vec stoji narezano.. Pa rekoh: " ali ja zelim da mi se sad nareze, jer ovo bude predebelo".., naravno na to dobijem histeriju i preokretanje očima.. [:vrti] uz tvrdnju: "pa da da ali to je tanko", i pokaze mi. Nastavljam po svom: "niije tanko, dok se ne krene raspadat NIJEEE tanko." Prvih 10 puta sam se raspravljala s njima, dopuštala ih da me uvjere da si one to tako narezu da si skrate guzvu. Sad kazem samo:" ma neeema rasprave". Pa sestra mi radi isto u trgovačkom centru, ne pada joj na pamet da preokrene očima, da joj se nađe neka nadrkanija budaletina od mene i napravi joj frku i ugrozi radno mjesto.. Hoću tanko narezanu Mortadelu i točka. [:smije]
2015 03 27
Ima ih dosta koje jasno pokazuju kupcima da im se ne radi. Razumijem da ju šefovi tlače, ali ne tlačim ja, došao sam da kupim i platim. Ono što me posebno zivcira u trgovinama i općenito na prodajnim mjestima je kad mi kazu TI. Navodno izgledam puno mlađe, ali nije to razlog da mi se tako obraća. Ja i osamnaestogodišnjoj blagajnici kažem VI, premda je puno mladja od mene i ne kuzim što nju priječi da se meni obrati na isti način..
2015 03 27
@maja2015 Isto je, ali ima parizera koji se, ipak, razlikuju u okusima. Svakakve bih pogrdne riječi upotrijebila za okus Favorita, ali ne želim si to dopustiti jer dok ja pljujem po nečemu, ljudi jedu iz kontejnera. Ali sve dok ja mogu birati, birat ću Piko. Hahahah, ali mogu si samo zamisliti tvoj hladnokrvni govor: molim 10dg pšuta [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 27
@Adriana90- na to i ja ludim.. i komentiraju "ali raspadat će se".. a radije da mi se raspada nego da jedem onako debelo kako znaju rezati i kako zna biti narezano
2015 03 27
@MikeHawk Imaš potpuno pravo. Ja sam također svjesna eksploatacije na gotovo svim radnim mjestima (misleći na trgovačke lance), alii stvarno ne želim biti ta koja će biti eksploatirana od prodavačica. Između ostalog, i to obraćanje sa 'ti' također razumijem.. Ali sve dok ne krenu pričati dvije blagajnice koje su udaljenje 5 metara i nadvikivati se, pričati o tome kako su jučer oprale punu veš mašinu i shvatile da im se zagubila čarapa..... [:vrti]
2015 03 27
pa da.. i na kraju od 20 dkg parizera, karikiram, uspijem napraviti 2 sendviča.. [:znoji]
2015 03 27
@thesailOr ma kužim te u potpinosti,ja ne volim te salame tipa parizera,tirolske I sl,,a ovoj sam samo ponovila hladno,a pršut kaj je bacila sam ostavila na podu. @MikeHawk ja sam u prodaji I mene baš smeta kad mi stariji od mene kažu VI,a umrem od smjeha kad mi klinci kažu isto tako,inače ja svima govorim vi(ne klincima ).
2015 03 27
Samo si naletila na takvu vrstu teta. Kod mene su ful usluzne te u Kauflanda, ali su u Konzuma ajme. MM voli salamu tanko rezanu, a one su spremne svadjati se da se salama ne moze tanko rezati. Kada ima se kaze da se u Tommyja bez problema tanko reze - na licu im bude izraz "najradije bih ti pljunula u salamu). [:frustriran] Zato sad kupujem u Tommyja [:jezik] Ne isplati se gubit zivce! [:zaljubljen]
2015 03 27
@MarinaZulim Zato sam i rekla, tj. odmah se ogradila da ih ne generaliziram. [:sramezljiv] Mimo toga, gore mi je jedna korisnica spomenula da je rješenje toga da odem do infopulta i tražim poslovođu... No, mislim da bi momentalno izgubile radno mjesto. Stvarno nikome ne želim ugroziti posao pa čisto sumnjam da ću to i napraviti. Mene će sekiranje proći već danas, ali znam da ću izbjegavati Kaufland (iako mi je ispred nosa, ne znam gdje ću onda [:hihot] [:hihot] [:hihot] )
2015 03 27
meni je drago kad mi stariji kazu vi. nekako mi je to odraz kulture i sasvim lijepo i uljudno prilikom prvog obraćanja. da napomenem, to mi smeta u trgovinama, ovako na ulici ili negdje mi ne smeta. osobno smatram da bi prodavači, radnici na šalterima i svi na sličnim mjestima svakome trebali govoriti vi. stvar opće kulture.
2015 03 27
1 2 3