Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Negativna ili?

Bok cure :) Ovako. Surađivala sam s jednom korisnicom i sada ne znam da li da joj ostavim negativnu ili ne, budući da se ne radi o tipičnoj 'krpičarskoj' suradnji. Trebala je nekoga da joj prevede neke članke za završni, u roku 3 dana. Mislim si hića je curi, prevest ću, nije problem. Javljala se naravno svaki dan da vidi napredujem li. Poslala sam joj uredno prijevod, zadovoljna je i tu komunikacija prestaje. Unaprijed smo se dogovorile za iznos, koji je u najmanju ruku smiješan, jer je 10x manji od uobičajenih prevoditeljskih usluga koje radim. Moje poruke ignorira. Ne znam smijem li joj ostaviti negativnu budući da nije bilo klasične suradnje? Iako je u ovom slučaju prijevod bio 'roba' i oduzeo je gotovo 3 dana po par sati moga vremena i truda. Smatram da sam pošteno zaradila taj novac. Što vi mislite?
2015 03 28
Ako ste se sve unaprijed dogovorile, a ona se dogovora ne drži, onda si ti j....a stranka i imaš je pravo kazniti. Šta ima veze radi li se o haljini ili prijevodu - ti poslala, ona ne platila - meni je to prevara, krađa, kriminal .
2015 03 28
nije ispostovala dogovor isto kao da ti nije poslala kupljenu krpicu
2015 03 28
Tako sam si i mislila. Čak mi je i gore to što sam potrošila vrijeme na to i trudila se nego da me prevarila za neku krpu. [:ljut]
2015 03 28
..negativna. imamo tu i prodaju nekrpicarskih proizvoda, a tu spadaju i usluge..došlo je do suradnje..ti si svoje izvršila, a ona ne. btw.kad smo vec kod bezobrazluka..pitaj ju da li te bude spomenula u svojem završnom radu , jer si sudjelovala u izradi istog? ili da se obratis njenom mentoru?..imaš njeno ime i prezime?
2015 03 28
Ocjenjivanje i u ovom slučaju je savršeno legitimno, premda se ne radi o krpama.
2015 03 28
užas, kako je bezobrazna [:boji] ostavi negativnu možda će onda reagirati
2015 03 28
daa, definitivno negativnu. [:vrti]
2015 03 28
Bezobrazluk,trebala si prvo tražiti uplatu...
2015 03 28
Šteta što [:ljut] nisi prvo tražila uplatu, bar jednog dijela kao predujam, ako ne i cijeli iznos [:tuzan]
2015 03 28
Slažem se sa Sovuljagicom , uplata prije, ali shvaćam da igraš na na kartu poštenja...no nema to svatko. suradnja je bila, pa skladno tome trebaju se i ocjene podjeliti... a koliko dugo traje to ignoriranje ?
2015 03 28
Uh,jako bezobrazno [:vrti]
2015 03 28
Daj, to je gore nego da te preveslala za neku krpicu, 3 dana truda i rada i onda ni a ni be Pretpostavljam da joj treba za fakultet ili tako nešto, što je isto khm.... mislim jel se tako dolazi do ocjene i jel se tako ponaša obrazovana osoba Strašno
2015 03 28
A mislim da nemaš pravo, jer ovo su krpice, ne usluge prijevoda. Mislim da ti admin ima pravo izbrisat negativnu.
2015 03 28
Mislim da se prevarantica neće usuditi tražiti pomoć admina [:smije] Ljube, prilijepi ti njoj pod obaveznu negativnu i link na ovu temu!
2015 03 28
1 2