Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Negativna ili?

brokulica treba upozoriti druge. riječ je o karakteru i namjeri. takva osoba će i bez beda ne poslati stvar koja joj je plaćena prevara je prevara a sad je tockadvotocka pogriješila u oglašavanju, to je nešto drugo
2015 03 28
[:sokiran] baš bezobrazno i ružno od nje. negativnu bih ostavila,svakako..
2015 03 28
ma cura je zaslužila negativnu, to stoji, ali nisam sigurna da je to "sukladno pravilima". I daj link od cure, da ne surađujemo s njom kad je takva. Koliko dugo te ignorira?
2015 03 28
Po pravilima ne smije ni krasti, pa...
2015 03 28
pa nije ništa ukrala, nije platila uslugu. A to nije posao krpica da se tu rješavaju takve stvari. To je kao da tebi vlasnik neke firme tu zalijepi negativnu jer im za 2. mjesec nisi platila ratu. jednostavno se takve stvari tu ne rješavaju.
2015 03 28
Hvala na savjetima cure :) Netko je spomenuo da sam se krivo oglasavala - nisam. Cura je na forumu zatrazila pomoc i ja sam joj se javila. Nikada na krpicama ni na koji nacin nisam nudila svoje usluge prevodjenja. Druga stvar, cura se javila danas, mozda potaknuta i temom, nakon nesto vise od tjedan dana ignoriranja. Javila se s isprikom pa ako ne uplati ostavit cu joj negativnu svakako.
2015 03 28
Ajd, barem se pokrenulo..ovo ti je škola..ništa bez avansa. sretno Točkice [:smijesi]
2015 03 28
kako misliš nije ništa ukrala [:ljut] ?! Dobila je dogovorenu uslugu, a nije ju platila. Kakva je razlika da li je dobila haljinu koju nije platila, ili uslugu koju nije platila? I sve se događalo na krpicama [:pospan] Uostalom, prijevod bi fino prošao pod 'Rukotvorine' [:smije]
2015 03 28
Brokulice...njeno znanje je njeno intelektualno vlasništvo i u redu je da ga kompenzira za jabuku, kamen, lovu ili drva za ogrjev. Nešto je poslaala a dogovoreno nije dobila. Suradnja je bila nekorektna. Bila je tu jedna ženska koja je anketu otvorila i tko joj je ispunio, stisnula mu je pozitivnu...to recimo nije ok.
2015 03 28
njeno znanje nema veze s odjećom/obućom.
2015 03 30
Brokulice [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 03 30
Ajoooooj.... Pa je l suradnja dogovorena na 'Krpicama'? Je. Je l' žena izvozana? Je. Po tebi, Brokula, kad cure plate mobitel , koji se ovdje oglašava iako nije po pravilima, a dobiju ciglu, ne bi smjele dati prevarantici negativnu, jer mobitel nije haljina [:ljut] Stvarno si mustra [:sokiran] [:pospan]
2015 03 30
ma sve to stoji, al ja govorim konkretno o negativnoj, stavi je na crnu listu, stavi na forum o kome se radi, ali glupo mi je davati negativnu radi prijevoda, kad to nema veze s krpicama, al daleko od toga da se ne treba znat ko je cura...da je situacija obrnuta, da je cura platila, jel bi joj ostavila pozitivan komentar - kako je super kupac? ne znam, mozda sam mustra, mozda sam i u krivu, ali meni su krpice, krpice. uostalom, cura je platila ocito pa onda nema potrebe vise raspravljati [:smijesi]
2015 03 30
Slažem se sa brokulicom, sam naziv portala jest "moje krpice", malo prošireno značenje se odnosi i na parfeme i slične stvarčice ali ništa izvan toga. Cura te izvozala, njoj na čast, no ne treba mješati kruške i jabuke i šibati negativke zato jer te netko zeznuo oko nečeg što nema veze sa krpičarenjem. Po toj logici još nas bi imalo opravdane razloge lijepiti negativke mnogima koje su nam se zgadile zbog ovog ili onog razloga, ali za takve stvari postoji vrijeme i mjesto a to nije ovo ovdje. [:sramezljiv]
2015 03 30
1 2