Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Oprostiti bivsem ili ne

Podgrijana juha ne valja....
2015 03 28
podgrijana juha je super prema bivsem koji te izda (ali zene nikako ne nauce) i tako su slabiji spol [:jezik]
2015 03 28
..što dalje od njega...čemu osveta???
2015 03 28
Pa,možeš popiti s njim kavu i popričati,ako te još "golica".Ali ne vjerujem baš u uspješnost druge šanse u ovakvom slučaju.Bit će da mu treba rame za plakanje ili ,kako ono kažu u američkim filmovima,"cura za preboljeti prekid" (mislim "torpedirao" te na grub način i nije te se sjetio 3 godine).A što si ti radila te tri godine,čekala da ti se vrati ili nastavila sa životom?
2015 03 28
citala sam jednu knjigu u kojem je bilo istrazivanje da muskarci kad vide da netko radi krivo NE OPRASTAJU, a zene OPRASTAJU i da.. zato muskarci vladaju svijetom
2015 03 28
Joj, sad sam se sjetila [:smije] s 15 sam imala prvu veliku ljubav i ostavi me nakon godinu dana pod nerazjašnjenim okolnostima, valjda sam mu bila balavica, on je tad imao 23 (uuuuuuu [:smije] ). Ne lezi vraže, javi se on meni kad sam napunila 20, dođe u grad gdje sam studirala, družili se, izlazili išli na izlete, ali sam se sve vrijeme pravila tulava, kao ne znam zašto se on zapravo opet javio. Kad izvuče jednom zgodom iz džepa kamen s plaže na koji sam mu nešto napisala i dala mu ga prije toliko godina... kakav dramatični trenutak iskazivanja ljubavi [:smije] Kako sam sjedila na ogradi od mostića, uzela sam kamen, razgledala ga i frljnula u Ljubljanicu. Taj preneraženi izraz lica je bio neprocjenjiv. Svaka žena ponekad bar mašta neku tako sitnu i slavodobitnu zlobu :D
2015 03 28
Zar ti treba da tri godine budeš u rezervi? Bolja si ti od toga macko [:zaljubljen]
2015 03 28
Ne ne i ne.....jednom bivsi uvijek bivsi i s razlogom bivsi
2015 03 28
čim propituješ to - ne!! (inaće bi znala)
2015 03 28
OD*EBI TO !!!!!!!!!!!!!!!!
2015 03 29
Ja mislim da ako se propirkuješ da nisi sa sobom završila to poglavlje...vidi o čemu se radi s kranjim oprezom ali se nedaj povući za nos, bitno je da na kraju ti ne vučeš repove u životu...a on je svoju šansu imao, sad misli na sebe..i postupi tako da to rzrješiš
2015 03 29
Tako je i mene bivši zvao dok se nije javio dečko i rekao da me prestane zvat..a da bi negdje prije cula od kolegice da on ima sa mnom nešta pričat ja reko nemamo ja i on o ničemu pričat, hvala..nek ostane bivši [:kesi]
2015 03 29
vidi šta hočes, a ti budi hladna..... Reci mu da ste ispričana priča......
2015 03 29
on je tebe ostavio draga, a ne ti njega! vrijeme je da se okreneš drugim vrijednostima [:kesi]
2015 03 29
...kao da čitaš knjigu kojoj si već pročitala kraj... [:tuzan]
2015 03 29