Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Oprostiti bivsem ili ne

Bjezi ca! Ne oprastaj nista
2015 03 29
Posalji samo mu sms sa pitanjem tko je to?
2015 03 29
Sta je tebi da mu se uopće javljas????takvom se nasmijes i kažeš da oblacis uniformu francuske sobarice za komada s pameću, dobrim tijelom i većim k****,jer ti je dosta kikirikija.još mu psihijatra glumiš! nemoj se ponižavat kazes pa paaaa
2015 03 29
Joooj..sjeti se samo koliko si patila kad te ostavio? mada nije važno što ljudi govore, ali, mene bi bilo sram i neugodnjak pojaviti se u javnosti kraj njega ponovno kao njegova cura..osjećala bi se kao jadnica..totalna luzerka? ..imaj samopoštovanja! A i što dobivaš osvetom? bolje ćeš se osjećati? Ccc..neee! ..zivot je lijep..ima tako divnih i slobodnih dečki..nemoj gubiti svoje dragocjeno vrijeme na nekoga tko to ne zaslužuje..s razlogom je bivši [:smijesi]
2015 03 29
NJemu sad treba samo utjeha a tebe drži dok mu je ne daš... [:smije]
2015 03 29
Run, Forrest, Run! [:zaljubljen]
2015 03 29
NE!!!!!!
2015 03 29
ja bas nisam shvatila dal mu se zelis osvetit ili razmisljas da budete opet zajedno?
2015 03 29
Pusti to sve... Ne vrijedi sada nista njegova isprika, lijepi stavovi kada je to odavno to trebao pokazati. Samo hrabro i sretno ti zelim ali sa nekom drugom osobom! ;) :*
2015 03 30
Najlakse je reci odjebi ga bivsi ovo ono,pokusavam napisati zreli i razuman odgovor jer sam imala slicnu situaciju.Svakome treba odmah oprostiti da bi se krenulo dalje,sto nije lako,ali ide sobi koja oprasta u korist pa treba poceti.Tebi je bivsi to rekao prije 3 godine,sto ne znaci da je on isti kao prije ljudi se mjenjaju neki da neki ne.Razmisli ako mu popustis i odgovoris ,sto te vuce k njemu i dali je vrijedan toga ti najbolje znas.Ne vidim zasto bivsi partneri nebi ostali u pristojnim odnosima,svi prolazimo kroz faze odrastanja. Ucimo na svojim greskama.Ako pokazes stav,staviti ces ga na pravo mjesto,ali ne stav odjeb vec lijepo objasniti.,razgovarati onako kako tebi pase i kako ti osjetis i odjeb nije rjesenje,vec zeljeti sve najbolje i otici
2015 04 02
Sretno i radi kako je najbolje za tebe u datom trenutku :)
2015 04 02
Još je otvorena ta tema? Pa dobro...možeš tražiti jahtu od njega ako već tako plazi. Osiguraj se. Kupi frižider, ali pokvaren i stavi ga u podrum. Naruči ovdje deblji lanac koji drži brodicu, poslat će ti ga cure iz dalmacije preko tiska, jer preko pošte..to stvarno košta ovako voziš 20kg za 15 kuna. Ja ću ti poslat super lokot, zapravo njih 3-4. Na kraju pričeee, kupiš kalašnjikov i uredno pospremiš u fridz. Nemoj susjedima davat ključ, to je za vlastite potrebe.
2015 04 02
Ma kakvo oprošenje daj molim te. Što dalje [:smijesi]
2015 05 13
ne jedi isto govno dvaput :P
2016 05 31
oprosti bivsem, zaboravi ga, kreni dalje i nadi drugog ;)
2016 06 01
1 2 3