Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

RF uređaj- mršavljenje?

Drage moje, da li se koja podvrgnula mršavljenju pomoću:(citat, sa neta) "RF uređaj radi na principu visokofrekventnih elektromagnetskih valova koji daju ubrzanu alternaciju polariteta elektromagnetskog polja koja inducira visokofrekventnu, rotacionu oscilaciju u molekulama vode u tkivu. Takva ultrabrza rotaciona oscilacija producira energiju u obliku topline koja se kontrolirano širi u okolno tkivo, zagrijava ga i na taj način višestruko pozitivno djeluje na tretirani dio tijela." ...ja bih napokon nešto poduzela u vezi mojih posttrudničkih i trudničkih kilograma....želim krenuti na ove tretmane, jednom tjedno, oko 10X...pa trčanje i redukcija hrane....ne ulazim u pola svoje garderobe... molim vas iskustva u vezi ovog načina skidanja kg...ili nešto drugo? Kavitacija?
2015 03 29
samo vježbanje daje dobre rezultate dugoročno....svi ti tretmani su kratkoročno rješenje ako se ne promijeni pristup hrani i vježbanju...sorry al osobno mislim da to šta pomaže - valjda bi Oprah prva imala tijelo ko Barby [:smije]
2015 03 29
Pomažu tretmani,ali čovjek treba biti karakter i ne odustati i ne se prežderavati,nego regulirati prehranu i prehrambene navike. Ja sam u toj branši,edukator sam za aparate (rf,mezoterapija,laser,kavitacija,elektrostimulacija,ipl,cryolipoliza...) i kozmetičar (depilacija,masaže,sportske,medicinske,relax,anticelulitne,aromaterapija,čišćenje lica,manikura,pedikura....) bavim se time,imam i kavitaciju doma (nije kinesko smeće) kao edukator imam ju pravo otkupiti pa sam to i napravila. Ako vas zanimaju detalji možete mi se javiti u inbox. [:zaljubljen]
2015 03 29
I da,Rf-radiofrekvencija,nije za mršavljenje,odnosno za gubitak masnog tkiva. Rf je odličan aparat za zatezanje kože. I potrebna su 2 tretmana tjedno,i naravno,ovisi o stanju područja koji se tretira i zahtjeva nekoliko kura.
2015 03 29
..znam za vježbanje,...prije trećeg sam vježbala cijeli život ( a nije kratak [:hihot] [:sramezljiv] ) redovito najmanje [:sramezljiv] dva tri puta tjedno...svašta... i to s voljom i veseljem...al jednostavno ne stignem više...zaista ne stignem...šećem puno ali sa malcem i cijeli dan skačem po kući, no jednostavno mi se nakon treće trudnoće( što zbog godina što zbog svakodnevnog redovitog kuhanja i jedenja , a najviše zbog nemogućnosti da barem dva puta tjedno izdvojim po dva sata za vježbanje -odlazak, presvlačenje, vježbanje, tuširanje, feniranje...ma i više!) ...zato bih voljela neki motivator za početak, par brzinskih tretmana nakon posla , meni je kozmetičarka rekla jednom tjedno [:sokiran] da je dovoljno, po 30 minuta ...al ja bih ciljala na masno tkivo...zatezanje mi je nekako drugi korak...hm... kavitracija?...ostalog baš nemam na raspolaganju u našem mjestu....
2015 03 29
Rf nije dovoljno jednom tjedno po 30 min. To će vam biti bačen novac. Ona se izvodi 2-3 x tjedno po 25-30 min ovisno kako se koža zagrijava,a mora se zagrijati u što kraćem periodu,odnosno temperatura tretiranog područja (manjeg) mora doseći 40-42 stupnja da bi se postigao pravi rezultat,ako se koža ne uspije zagrijati kako treba tretman nema svrhe jer se ne obnavljaju već prisutna kolagena vlakna,a isto tako ne stvaraju se nova što je u biti cilj. Po meni,kozmetičarka vam u tome nije sa "ti" jer svatko tko zna preporučio bi vam sljedeće: Prvo: kavitacija jednom tjedno da se malo taj višak masnoće istopi.. Ali manje površine se rade. cca A4 formata papir,ne više,jer se energija raspodijeli na ostatak tijela pa nema tako dobar rezultat. Radi se ili centralni dio ili bočni (bok) kao zaseban tretman,traje 30 min ( ne preporučuje se više-a i sve kasnije ni nema rezultata). Prije odlaska na tretman popiti barem čašu vode jer kavitacija djeluje u vodenom mediju i imat ćete bolji rezultat. Idealno bi bilo poslije samog tretmana imati barem neku manju aktivnost. Također prehranu regulirati.Nema smisla trpati u sebe i istovremeno se tretirati,to znate i sami pretpostavljam. Kasnije kada napravite kuru od cca 4-6 tretmana možete početi sa Rf,ali 2x tjedno. Svaka 2-3 dana. Kombinacija tretmana je najbolja i daje najboilje rezultate. Eto sretno! ;) [:zaljubljen] [:poljubac] p.s. Imajte na umu,da je JAKO bitno kako djelatnik odnosno stručna osoba manipulira aparatom i da zna što radi,a naravno ovisi i o aparatu kakvi će biti rezultati. Vodite računa o tome da kavitacija ide 2 cm u dubinu i da debljina tkiva mora biti veća. To vam ovisi i o rezultatima,a i o zdravlju. Ako imate nekih zdravstvenih problema,preporučam da ne idete na tremane..(veliki kolesterol,problemi sa srce,pogotovo jetrom-jer je jetra čistać organizma i sve se preko nje odvija,bubrezima ..)
2015 03 30
Predraga ste nana18, hvala puno na vremenu i strpljivom, opširnom odgovaranju na moja pitanje! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ...sve mi s ečini da krećem u rat sa trbuhom , kavitacijom za početak, laganom hranom , mojim čarapama anticelulitnim i rolanjem... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] javim se , moram razgovarati sa kozmetičarkom, ako ništa drugo da se uvjerim u njenu stručnost...
2015 03 30