Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Najzanimljiviji uleti

Ova tema je napravljena da se malo nasmijemo i podijelimo možda neke smiješne i zanimljive ulete. Ja osobno nisam doživjela smiješne ulete koji su vrijedni pisanja, ali ako ima koja cura za podijeliti iskustvo samo naprijed [:kesi] [:smije]
2015 03 29
jao. nakon dugog navaljivanja na mene...... frajer mi se zadero usred birca je.. se! ja njemu..... Budem, ali necu s tobom..... ekipa poumirala od smjeha
2015 03 29
nije zanimljiv, ali je smjesan
2015 03 29
idem doma s posla...onak zamišljena...i lik koji je išao prema meni kaže "ej sorry što smetam, jesi možda za sex?"....pokidala sam se od smijeha i jedva rekla "ne"...i onda me lik pogleda i kaže "ok, barem sam te nasmijao" .... [:smije] [:kesi] i ode majstor dalje [:smije]
2015 03 29
p.s. to je bilo oko četiri popodne [:smije]
2015 03 29
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 29
najgori su: 1. (ljeto, ližem sladoled), odi lutko dat ću ti da ližeš pravu stvar [:znoji] 2. mala poder'o bi te k'o kožar tele [:hihot]
2015 03 29
Prije par godina..vraćam se busom kući s posla..i pored mene sjedne mali cigo cca 7godina. I okrene se prema meni i počne sa spikom Mali: " Jesi slobodna?" A ja onako zbunjena gledam u njega. Ponovi mali "Mačko, jesi slobodna?" Ja: "Ma šta?" [:sokiran] Mali: "Jesi slobodna za rad?" [:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2015 03 29
Mene je jedan pitao: Dal treba da jos koji put prodjem pored tebe il je ovo bila ljubav na prvi pogled?! [:smije] [:smije]
2015 03 29
[:smije] [:smije]
2015 03 29
da imam takve noge kao ti hodao bi na rukama non stop [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 29
Vise bilo glupih nego zanimljivih.valjda ni muski ne znaju kak bi.muza upoznala na sanku.uletio sa pricom.oprosti jel imas ekstenzije.definitivno nije frizer a nije ni izgledom tak djelovao.valjda popio vise nego prizna. [:smije]
2015 03 29
"Mog frenda je upravo cura prevarila s drugim tipom i jako je tuzan pa ako bi ga mogla razveseliti seksom ili tako necim" [:pospan]
2015 03 29
Zadere se mom psu: "..*ebao bih ti vlasnicu!! "
2015 03 29
[:hihot] [:hihot] I takoder "daj pi*ke" [:sokiran] [:znoji]
2015 03 29
1 2 3