Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Ukraden mob!

Jučer, 29.03. mi je ukraden mob u Zaprešiću, na potezu od tržnice do trgovine Plodine, u periodu od 13:40-15h. Radi se o modelu Nokia Lumia 920 bijele boje, bio je u rozoj silikonskoj maskici i rozoj futroli. Zaključan na Vip, zaključan putem Microsofta, kartica je blokirana. Curke drage, ako je neka od Vas iz Zaprešića i ima neku informaciju, molim da mi se javi na pp. Hvala!
2015 03 30
Moj je ukraden ima tri mjeseca na trafici u roku od nekoliko min je bio maznut sa pulta i ugašen....još nemam novi, nisam uspjela skupit lovu
2015 03 30
Moj je isključen od jučer od kada je nestao, IMEI broj će mi staviti na crnu listu tako da onaj tko ga je maznuo neće moći ništa s njim, pa je moja pretpostavka da će mob ići u prodaju. Bila sam i na policiji, ostavila prijavu, ali otvoreno su mi rekli da ga baš i neće tražiti. [:place] Živimo u takvoj jadnoj državi da me više ništa ne čudi....
2015 03 30
Imam frendicu u zapresicu,pitala sam je sad dal je cula sta, dal je netko nasao mobitel tvoj. A cek, ispao ti je ili kako?
2015 03 30
zaboravi... piši propalo... malo kad se nešto pronađe..pogotovo mobitel koji je predmet potražnje... žao mi je, ali mala vjerojatnost da ćeš pronaći... mada stvarno držim fige... ali meni nisu uspjeli naći registriran bicikl, a kamoli da bi našli mob...
2015 03 30
S koliko kriminala imaju posla se zapitaj, stoga je logicno da nece trazit svaku ukradenu stvarcicu, jer takvih je na tisuce, a ima i vaznijih stvari za radit... I kad bi mogli se pacat s time nebi imali dovoljno ljudi itd itd 100 razloga imaju za ne radit to.. Tako da zaboravi na mobitel, zao mi je znam da to nikome nije mala stvar, ali eto tako je. [:sramezljiv] cim se prije pomirs da ga neces vise vidjeti to bolje za tvoje zivce, lp [:smijesi]
2015 03 30
Ornela, nemam pojma kaj se dogodilo, kamo je nestao, samo znam da je dobio noge...Sve ostalo mi je misterij [:tuzan] Stavila sam par plakata po Zaprešiću, ak slučajno netko nekaj nađe... Happygirl, sve ja to znam...Pratim oglasnike trenutno... Žao mi je moba zato kaj je masno plaćen i sav je u rozom i pun je slika, brojeva, poruka....
2015 03 30
Jučer sam mozgala cijeli dan, nisam mogla zaspati navečer....Dns mi je isto dan sav koma, i onda dođem u vip i vele da im ne radi sustav, da ne mogu ništa napraviti...bla bla Baš me sreća zaobilazi
2015 03 30
Javim ti ako sta saznam,uzas je to :/Bas mi je zao. Nemogu si zamisliti da meni mog netko ukrade [:tuzan]
2015 03 30
Ornela, hvala! Ja sam poduzela sve kaj mogu, ali živimo na balkanu i pošteni ljudi su rijetkost. Ja osobno da pronađem mob ili nečiji novčanik, ključeve, ja bih to sve vratila, odnijela na policiju... To sam ja, ali realno mogućnost da ću doći do moba je vrlo mala.
2015 03 30
Trebala si na murji kazati da u kontaktima imaš broj od 2 ministra, 3 zamjenika i pomočnika i povjerljive mailove, začas bi ga locirali [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 30
evo ja danas našla ključeve od Kie na parkingu stavila oglas na najbliže stupove i čovjek k sebi nije mogao doći od sreće,a i šoka valjda [:smije]
2015 03 30
Žao mi je što ti se to dogodilo,ne želim te ražalostiti ali obično takvi mobiteli idu u dijelove..znam jer se mojoj kolegici dogodilo pa joj je jedan švercer svim i svačim to rekao. Takvi mobiteli imaju u sebi zaštitu i vrlo brzo bi se locirali,zato ih rastave za dijelove. Jedino ako ti nije lapio neki maloljetnik koji se baš ne kuži u to pa ga ipak upali i stavi u funkciju. Sretno.
2015 03 30
Murija tek počinje tražiti mob ili bilo što drugo ako je vrijednost od 2000 kn nadalje. Navodno je u proceduri zakon da će od 1000 kn već biti moguće podnijeti prijavu i da će reagirati murija. Tu su jednom dečku u roku dva dana našli mob putem Gps-a, tako da ga mogu potražiti, no očigledno ne žele. Penelope, to je fakat sreća.
2015 03 30
frendu su nekad davno ukrali mob. isto u zapresicu [:smijesi] prijavio je sve policiji i cim je mobitel upaljen, policija ga je locirala i otisli su po njega. tak da postoji sansa da ce ga nac, ako nije zavrsio u dijelovima
2015 03 30
1 2