Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

najbolji samponi, regeneratori ,maske i ulja za kosu!! pomoc

ja koristim sve syoss proizvode zadnjih sest mjeseci i prezadovoljna sam stvarno, isplati se uloziti. S tim da naravno na vrhove stavljam ulje za kosu. Prije syossa frizerka bi mi uvijek govorila da moram vrhove podhitno osisati (sto naravno nikad nisam cinila), a nakon samo 3 4 mjeseca koristenja njihovih proizvoda nisam dobila taj komentar, rekla mi je samo da su mi malo suhi i da koristim i ulje za vrhove, tako da svaka pohvala syossu. [:smije]
2015 04 10
cipelitza, kolko hvališ macadamiu, nick bi ti trebalo u macadamia promijeniti :)))))
2015 04 10
ne spominji mi ju trenutno, zaboravila sam obnoviti zalihu na vrijeme [:znoji] [:smije]
2015 04 10
Ja sam jednom narucila iz avona sampon za kosu i skroz sam razocarana, kosa kao metla [:tuzan] , pa nemam bas povjerenja u te proizvode, ima li netko iskustva sa loreal total repair ili s onim crvenim za obojanu kosu ? [:kesi]
2015 04 10
D, zanemari to je bila reklama za avon
2015 04 10
U potpunosti organski šampon, bez ikakvih sintetičkih sastojaka koji bi svima preporučila je Durga Silver. Dobio je svjetsku nagradu za inovativnost i jer stvarno djeluje. Taj šampon jedna žena sama radi, sama skuplja biljke, a dugo vremena je proučavala svojstva tih biljaka, tako da stvarno radi - protiv peruti, seboreje, masne kose i još k tome jača kosu, tj. pojačava rast kose. Meni je kosa gušća i imam hrpu mladih vlasi. Tako da eto, jedini pravi organski šampon je taj :) Probajte.
2016 12 16
1 2