Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Bajkeri može pomoć

Pozz! zanima me ako ima koga ovdje iz Rijeke ili da je kupio kacigu za motor u Rijeci pa da mi napišete neke moto trgovine, naime sutra idem do Rijeke, kupila bi žensku kacigu, a nemam pojma di ni šta [:place] hvala [:zaljubljen]
2015 04 13
Probaj u yamahi na zavoju kod zavoda za zapošljavanje-bulevard. Ako bis nešto bas osnovno a ne da čuva glavu imaš metro [:smije] Inace najbolje je kupit u dainese outletu na kozini. Prave kacige po ok cijenama.
2015 04 13
Mislila sam nešto pristojnije tipa hjc, nolan, shark npr. ali hvala ti u svakom slučaju, probat ću u toj yamahi, hvalaa! [:hihot] [:zaljubljen]
2015 04 13
Ja sam ti na njuskalu kupila [:sokiran] hjc predobra mi je. [:hihot]
2015 04 13
nažalost imam glavetinu veličine m, a sve po netu polovne a da liče na ženske kacige su S ili XS [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 13
Ako si iz Rijeke, blizu ti je Dainese, Kozina - Slo. Oni imaju zaista kvalitetnu opremu. Odeš na Rupe i za čas si tamo. Kaciga je jako bitna. Bez obzira da li si vozač ili suvozač ,kupi dobru kacigu. I obavezno ju probaj.
2015 05 24