Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Učinkovita dijeta i vježbanje - iskustva

Trcanje nije dobro za pretile osobe.. jer je opterecenje na zglobove vasea tezina pomnozeno s 2.. ja iman 98kg.. i ne zelin to mojin zglobovima napraviti hahaha.. a i brzo hodanje je ucinkovitija, ali ne hodanje -vec BRZO hodanje... e i ja san krenila s jillian michaels, vidila sam slike cura u grupi na fejsu i dobila motivaciju.. prvi dan odradjen :D JOS 29DANA [:smije]
2015 04 22
cleopatra ako moze malo vise info o toj prehrani za dijabetičare ako si primjenjivala.. sto izbaciti sto jesti. kako kada.. hvala
2015 04 22
Od 01.03 do 05.04( ti dani oko Uskrsa) bez imalo gladi uz dukan dijetu 13kg manje :) BEZ IMALO VJEZBANJA ..tipa evo jedan dan: dorucak dukan cokolino(mljeko kad zakipi ide 1zlica zobenih mekinja,1zlica kakao,malo sladila) i banannachino,rucak dva kuhana jaja, 2 filea piletine (to na kockice pa u blender) bibera soli malo delux sunke sve zarolat i peci uz to bar 2case mineralne),večera dukan palacinka(1jaje 2zlice gustina mljeko 0.5%sol) i namazat sa dukan pekmezom od sipka(skuha se 5vrecica caja od sipka i doda zelin za pekmeze) i jogurt 0.9%. Ja sam zeznula stvar oko Uskrsa pa nabila dvije kg medutim rijesila sam ih jer sam samo nastavila kao da nista nije bilo,cilj mi je jos 10kg dole nadam se do 6 mj da ce otic [:hihot]
2015 04 23
Cure moram pohvalit dukan puding: mljeko 3dcl i dodat žlicu kakaa(od oka ja radim) kad zakipi , dodat gustin koji smo u međuvremenu razmilili sa malo mljeka mjesat minutu i malo ohladiti tak je fino, prejedam se u tome haha jako jako volim čokoladno sve [:zaljubljen]
2015 04 23
Cure moram pohvalit dukan puding: mljeko 3dcl i dodat žlicu kakaa(od oka ja radim) kad zakipi , dodat gustin koji smo u međuvremenu razmilili sa malo mljeka mjesat minutu i malo ohladiti tak je fino, prejedam se u tome haha jako jako volim čokoladno sve [:zaljubljen]
2015 04 23
Ja sam 2013. u 11. mjesecu krenula na UN dijetu i držala ravno 3 mj. Skinula 22kg i do sad se nije ništa vratilo. Zadovoljna sam, i dijeta stvarno funkcionira.
2015 04 23
Bravo anetti..jel pazis i dalje ili si se skroz opustila?
2015 04 23
Skroz se opustila. Tu i tamo kad primjetim kilu više pripazim par dana i to je to. Ali jedem apsolutno sve. U normalnim količinama naravno [:kesi]
2015 04 24
Bravo svaka pohvala
2015 04 24
anadety a kad ti se neda radit taj puding slobodno si skuhaj dolcela puding od čokolade, njega smiješ na dukanu [:smijesi]
2015 04 29
Ma da kak to? On je kao Light nesto
2015 04 29
da.... al samo dolcela, nijedan drugi.... s malomasnim mlijekom... cure to na dukanu tamane non stop kad im se neda praviti kojekave slastice.... :)
2015 05 02
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19
1 2