Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Eto kad se nije vjerovalo da je prevarantica

Prije mozda tjedan dana pisala sam o korisnici; krpicaboo, bez ijedne povratne.. I iz razgovora s njom dalo se zakljuciti da mulja jer joj nije odg slanje pouzecem.. Otvorila sam temu o njoj i velika vecina cura me optuzila da ne trcim pred rudo a sada kada su joj 4 cure uplatile 215kn vjerojatno je drukcija prica.. Moja tema je bila zatvorena o doticnoj korisnici pa samo zelim reci da nekad vjerujte vise a manje osudujte ako netko vidi da he rijec o prevarantici... [slika:a5fe8d30-8922-4cb8-9165-31a4f5133b14] [slika:fd0149fd-9af9-44d9-bc51-e186eba80eca]
2015 04 25
J**eno ,lijepo si je zaradila! [:boji] [:frustriran]
2015 04 25
Pa uvijek treba dati "benefit of the doubt", ali to ne znači da ne treba bit oprezan. Ova je, možda neka druga neće bit. [:smijesi] Cure su trebale tražit da pošalje pa će onda platiti, obzirom na broj povratnih. Već ptičice pjevaju proceduru. [:smijesi]
2015 04 25
Ne znam, meni je čudno da se ljudi tako lako odriču svog novca... tako nekome uplatiti 250 kn bez povratne...Ajde da ih imala 5 od pouzdanih osoba, pa nasjedneš, ali većinom su baš s nula. Žao mi cura, Krpice su koma postale kad se sve dopušta.
2015 04 25
mene žicaju popuste na artikle od 40 kn,a ovakve bez beda zarade hiljadarku..strašno..apsolutno nejasno je kako netko može uplatiti nekome bez povratne ne 250kn već i 50...i dok je takvih naivčina bit će i prevaranata. Curama očito ne fali para kad ih tako u vjetar bacaju.
2015 04 25
elena,e baš to! [:kesi]
2015 04 25
Uvijek kad netko otvori temu o mogucoj prevarantici na kraju se ispostavi da i je, tako da ne kuzim kolko naivni ljudi mogu biti jer se vrlo lako prepozna prevaranta! Ali ne, uvijek se nađe netko tko ce reci pa nemojte tako, mozda nije bla bla...Jednostavno neshvatljivo [:vrti]
2015 04 25
zahvaljujući takvima sad će sve nove biti pod povečalom......
2015 04 25
Heh...ovdje stvarno pravo rasulo..bas mi je zao sto neke korisnice ovako prolaze..treba stvarno stalno pratiti forum.. zanima me sta je s onom temom o koki bilo neki dan..nema je vise..jel se to sredilo?
2015 04 25
Bravo Elena23! Slazem se. Mene je zenska trazila popust na jaknu koja kosta 40 kn, a neke bez razmisljanja uplate toliki novac nekome bez povratnih. Ccc...
2015 04 25
dunja znaš o čemu pričam jer ti je i samoj vjerojatno tako [:jezik] što bi rekao moj dečko ma kaj će plaćat uopće išta, ajmo se provozat do nje i kavu i kekse da joj ponesemo [:kesi]
2015 04 25
stela, ovdje sam eto malo više od god.i pol i imam osjećaj da što si jeftiniji pojedine bi te više muzle [:vrti]
2015 04 25
Ova si je na brzinu zaradila hiljadarku i sad ce ponovo otvoriti nofi profil..dok je skuzimo ona ce si opet nalapati ..ma jedino nemogu shvatiti kako takve osobe mogu mirno spavati i gdje im je savjest [:ljut] [:ljut]
2015 04 25
da,to je nevjerovatno, zamislite kad prodajete artikl od 15kn na krpicama i cura pita jel može biti slanje uključeno u cijenu.pa mislim [:vrti] [:vrti]
2015 04 25
Pesek na profilnoj joj je ublazio rejting, tako da nije ni cudo da nitko nije sumnjao u nju u pocetku..
2015 04 25
1 2 3