Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Eto kad se nije vjerovalo da je prevarantica

Meni ih je svejedno žao. To su naivne duše, a ne kao mi sumnjičave prema samoj sebi. [:tuzan]
2015 04 25
[:vrti] [:vrti] [:ljut] [:ljut]
2015 04 25
Storytale , prije 8 minuta prijavi | ↑ Pesek na profilnoj joj je ublazio rejting, tako da nije ni cudo da nitko nije sumnjao u nju u pocetku.. hahahah da sigurno zbog malog čuke [:hihot] [:hihot]
2015 04 25
najgore su pak ove koje su prije varale sa nekog drugog profila pa naprave novi profil,misliš nova korisnica a u biti prevarantica,prestrašno [:boji] [:ljut]
2015 04 25
ne znam šta bi mi se toliko trebalo svidjet da uplatim nekome bez ijedne povratne..i to 250 kn! kladim se da su air maxice u igru, jel se varam? ili valentino torba, nešto što je aktualno.. [:smije]
2015 04 25
Što god da je aktualno i kakav god da je artikl bio u pitanju, sigurno nikad ne bih išla na povjerenje nekome bez i jedne povratne uplatiti poveču svotu, dakle same su si krive. Zašto se uvijek zalete i odmah uplate, da znam svi smo mi bili na početku i to sa 0 povratnih i treba se krenuti od nečega ali zašto toliko riskirati. Svi trebaju biti oprezni, opreza nikad dosta pogotovo ovdje, Mogle su naći neku curu s puno povratnih da obavi primopredaju umjesto njih i njoj novce uplatiti ali ne ni jedna nije bila toliko bistra.
2015 04 25
Elena23 ipak zara najnoviji model cipelica [:jezik]
2015 04 25
ahaaaa,daaaa,one buđola [:jezik]
2015 04 25
Kao nema se para...
2015 04 25
ne znam jel je ova tema na kraju smiješna ili tužna. pa cure, kak uspijete nasjesti? [:sokiran]
2015 04 25
baš..nasjedaju one koje ne čitaju forum rekla bih.
2015 04 25
Što si točno time dokazala? Da je svaka krpičarka koja ne želi slati pouzećem prevarantica? I'š, a jesi nam pokazala...."eto kad mi niste vjerovale"....:rolleyes: OK, ova te je prevarila, ali dokazala si jedino, oprosti na iskrenosti - da si glupa. Ustvari, meni je glup svatko tko preko krpica kupuje išta sa troznamenkastim iznosom. Nisi drugo niti zaslužila. Pa otvori još koju temu da nam demonstriraš kako tvoj mozak besprijekorno funkcionira. Tak, da "nam pokažeš".
2015 04 25
hm fanica, ne budi bezobrazna
2015 04 25
HMfanice, meni je glup svatko tko svom prijatelju naplaćuje pomoć, pa?
2015 04 25
Ja nisam skužila da je nju prevarila pa ne znam zašto je cura glupa?
2015 04 25