Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Đe je opančarka???

opancarka je jedna vriedna zarucnica. ima posao i ima zarucnika, jelte. e pa jucer je dosla kuci malo prerano. al zapravo nije dosla kuci nego kod njega kuci, jelte. u njihovom krevetu, koji zapravo nije njihov nego njegov, samo sta ga je ona platila, jer ona radi a on ne radi, nije bio samo on. bila je i ona. o da! e ta ona je za kosu vucena za dlaku preko hausa kroz dorse, navodno naga. ne znamo jel se zove, pardon, odaziva na eva, al bila je u evinom kostimu. nismo saznali puno toga, mene je, recimo, zanimalo jel ta vucena, a nije pita, ima ekstenzije. u mejuvremenu je prsten bacen, on je stajo i govorijo oprojsti. molim te oprosti, jelte. isto u evinom kostimu. namece se i pitanje kome je evin kostim bolje stajo, vucenoj il stajacem. nismo saznali ni ko ima bolju sisu :( ono, bas smo ostavljeni u mraku. doduse mortik i njemu neko ugai svetlo i upali mrak, kaze opancarka da mu je ona sve placala, od namjestaja nadalje. on ne radi nista. mislim, sad ispada da je ipak radio nesto.
2015 04 28
Izgubile ste me,jel to istina ili laž, ništ ne kuzim sad! [:ljut] [:ljut]
2015 04 28
pupice.... evo... zato sam ja u zadnje vrijeme često ovdje, ne bi li me neka poput tebe naučila kulturi i finom ophođenju [:poljubac]
2015 04 28
bez brige, adminka cita ko velika [:jezik]
2015 04 28
Hrvoicl, to je troll koji ne zna smislit poštenu trolovsku temu [:smije]
2015 04 28
hrvoicl... visibabka se kune da joj se sve baš tako desilo!! [:kesi]
2015 04 28
Sta hoces reci tinkipinki..da je mozda ona brisala?
2015 04 28
Ah,toliko buke nizašto! Što nas stalno lažu? [:pospan]
2015 04 28
hrvoicl, najgore je to sta je opancarka lagala o svemu. otvorila je temu o tudjoj muci tu prepricanoj nekidan. kako bescutno [:place] . a zene savjetovale. a ona tako. [:place]
2015 04 28
Ne volim dok me lažu,nemam društveni život i onda gutam slova tu na forumu da bi se ispostavilo da je sve bila laž?! [:tuzan]
2015 04 28
"kozmetika" je otvorila temu o svom raskrizju u zivotu, da ustane il odustane od 8-9 godisnje veze. a ova to sve preuzme i bescutno nas sve slaze da je zarucena i fizicki snazna, da more cijelu zenu preko kuce vuci [:place]
2015 04 28
hahahha, Hrvoicl [:hihot] [:hihot]
2015 04 28
šta je to trol? [:hihot] [:hihot] [:sramezljiv]
2015 04 28
Neznana djevojko, vjerenice pače...Ako ovo čitaš, znbaj da moje srce krvari skupa s tobom. Nije lako čoeka svog života, vjerenika pače, uloviti u aktu koitalnog sraza sa neznanom krhkom ter gologuzom djevom. Nije lako. Evo, ja sam svoga riješila u ćevape. Ispala je odlična kilaža. Inače se establišment zove kod Svinji Todda. Ovim putem te ohrabrujem da pokreneš sličan bizmis. S obzirom da sam, avaj!, samo slabo i nježno a znatiželjno, odgovori mi kakav je friz imala "odstranjena" hanuma? Sa štovanjem, žena-drvosječa-svjecki putnik Corygan
2015 04 28
jebesmisve ak ja kuzim ijednog trola odeka
2015 04 28
1 2 3 4 5 6 7 ... 9