Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Đe je opančarka???

To sve lopatom prek kicme. Lopata je iz raja izasla. I thor je prije cekica imao lopatu
2015 05 23
Bemu miša, jednom u povijesti odlučim spavati do podne, tek da vidim kakav je to osjećaj.....i sve mi pobjegne [:place]
2015 05 23
Tko bi rekao da će subotom ujutro biti tako veselo tu [:sokiran] Koliko stranica je imala tema?
2015 05 23
Spavalice jedne [:vrti] ..a ja gledam di ste vise! [:hihot] Mislim 7-8..pisalo se jos..ali ova obrisala! Samo cure u pocetku teme, do 5 str..uopce nisu kuzile da ih se trola..pa davale savjete, primjere.. Stavim ja link na ovu temu..i neke jos nisu povjerovale...da ih laze..to je jedna i napisala!
2015 05 23
Opa. Jopet zurka [:smije] mozel neki sazetak
2015 05 23
ahhh... uvijek ista shema, cipe.... više kreativnosti je imala moja pokojna baba pred smrt.... a umrla je u 99. [:smije] [:hihot]
2015 05 23
men zao sto sam prespavao [:sramezljiv]
2015 05 23
ne treba ti biti žao, draga.... isti trol, isti problem: srcedrapajuća ljubavna priča....limunada od koje bi pozlilo i režiseru meksičkih sapunica..... jadne krpičarke koje, u dobroj namjeri, pokušaju dati nekakav savjet...neke koje su navele i svoje priče, ne znajući da se troluša zabavjja na njihov račun... i to je to. bez imalo mašte...dosadno dozlaboga [:ljut] kad ti putuješ, lipoto?? potražim te ako budem tijekom godišnjeg imala vremena skoknuti do splita [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 23
umm, putujem sutra, ali sam na hvaru, pa mi javi kad budes u st.... [:sramezljiv]
2015 05 23
hoću, draga, obećavam... [:poljubac] sretan put...i rasturi ih tamo!! ... da im ne padne na pamet zaboraviti te do sljedećeg ljeta!! [:hihot] [:poljubac]
2015 05 23
znaju oni mene .... ne dam im mira trecu godinu za redom [:hihot] [:hihot]
2015 05 23
Đe je opančarka [:smije] ..bice je na pomolu prekid veze..od 2 godine! [:hihot]
2015 05 23
1 2 ... 7 8 9