Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Đe je opančarka???

cipe, svaka tebi čast (kao i svima drugima curkama na MK), ali STVARNO znaš pretjerat,,,,,,,ok, ovo je forum, znam, ali o nekim temama jednostavno nemaš pojma (bez uvrede) i onda s tim svojim načinom komuniciranja (koji mi je često ok) ubiješ temu do bola,,,,svaka tema u kojo sudjeluješ ode u 3 pzdmtrn ako nije po tvom,,,,,koliko sam skužila nisi udana, nemaš djecu i u takvim temama uvik se posklizneš,,,,,,naravno, znam da to nećeš priznati, ali je tako,,,,,,dajte se skulirajte,,,, i, da, znam šta sad slijedi,,,,al, boli mene kukiiiii [:hihot] ,,,,ovo je forum,,,nemože mi niko ništa [:smije]
2015 04 28
izgleda da je stigla hitna i odvela ju [:tuzan]
2015 04 28
Dajte mi malo više informacija, što ste takve?! [:boji]
2015 04 28
[slika:d620f0a0-9098-4626-90f1-ee4a7fd70eef]
2015 04 28
o kome, hrvoicl, o opancarki il o meni [:smije] [:place] [:smije]
2015 04 28
Opancarka, molim. [:zaljubljen]
2015 04 28
opančarka uletila u kuću svog dečka koja je u stvari bila puna njenih stvari i trebala bit zaključana ali dečko doveo krhku ženicu za zabavljanje koja je jednim potezom izbačena gologuza iz kuće, a dečec dobio prstenom u oko i moralno odgojnu: kako te nije sram !! :D ostalo pitanje: što sa stvarima, gdje je završila gologuza i krhka preljubnica i tko će odnijet natrag stvari krhkoj opančarki [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 28
Jadne nekulturne i bolesne, sve koje se povodite za cipelitzom koja nema djece! [:smije]
2015 04 28
nekome dosadno u životu, pa trola po forumu... a tu je tako lako zatrolati, pa se prilika ne propušta [:hihot]
2015 04 28
Evo kopije posta: [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] KOGA ZANIMA : Šok i nevjerica pokrenuo/la visibabka U vezi smo 5 godina, zaručeni smo 5 mjeseci ,dogovor je bio da dodem danas kod njega, vracam se s posla ranije jos i bolje jer sam jedva cekala doci k njemu i dodem, vrata su bila otvorena i vidim njega na nasem spavacem krevetu kako se .....sa nekom curom!!! Primila sam ju za kosu i izvukla van iz kuce tako golu....Uzas ,sok i nevjerica!!!! Što bi vi napravile, bacila sam na njega prsten,uzela stvari i otisla doma.
2015 04 28
Jao,Jao,Jao! [:boji] [:boji] mislila sam da je to samo u ffilmovima! [:smije]
2015 04 28
Danka, najbitnije si zaboravila - trebali su se ženit. [:smije] I naravno, čim je izbacila krhku gologuzu došla je obavijestit Krpičarke o tom tužnom događaju...
2015 04 28
Cek malo..nestala i tema o nagradnim igrama..sto je otvorio neki troll...mislim pupica-neki broj..sta je ovo danas..obrisano najmanje 3 teme?
2015 04 28
Ja bih napravila isto ali bi i njega natreskala, smrad jedan!
2015 04 28
Ma Hrvoici to je Trol
2015 04 28
1 2 3 4 5 6 ... 9