Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Moj mali deckic...

Drage naše krpica trudnice [:poljubac] uživajte u ovom (po meni) najljepšom periodu u životu svake žene. Moto hedonizam i svakako se naspavajte [:zaljubljen]
2015 04 28
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej čestitam od sveg srca [:kesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 28
Čestitam!!! [:zaljubljen]
2015 04 28
Super..cestitam... znam kako si sretna..ja sam si zeljela sina i kad sam dobila vijest da je musko..bila sam najsretnija trudnica na svijetu.... jupi...sretno i drz se do kraja... tek ce sada kile ici gore... ja sam do 3mj jedva dobila dvije jer sam vise mrsavila nego debljala se... i onda do kraja sam dobila sveukupno 14kg... prekrasna zdrava trudnoca...
2015 04 28
Hvala vam svima od srca! Ja sam prizeljkivala curicu,ali neka tata dobije prvog sina.. [:zaljubljen] Meni je vec neko vrijeme unazad bitnije da bude sve u redu [:zaljubljen] Meli,drzim palceve za sljedecu kontrolu [:smijesi]
2015 04 28
Tebi čestitam od srca!A kad smo vec kod toga dali znate jesu li to zablude ili pak istina da se nesmije kosa farbati kad si trudan?? [:sokiran] Što vi znate o tome?
2015 04 28
da stvarno? ja odgađam, na kraju necu ni otic, vec vidim [:sramezljiv]
2015 04 28
Citala sam i ja o tome..navodno se o tome vode polemike,jer jos kao nije dokazano da nekim nacinom steti..ali ja prvo tromjesecje nisam. To razdoblje sam se bas svega pazila.. [:zaljubljen]
2015 04 28
čestitam, ja imam dva dečkića ;)
2015 04 28
sretno! [:kesi]
2015 04 28
Ma joj ja bih si htijela pramenove izvući plave....Puklo me nesto a nikad se nisam farbala,hocu nekakvu promjenu [:hihot] Al prešla sam sad 4 mjeseca [:hihot]
2015 04 28
i ja nosim decka i jos samo do kraja mjesec dana... jedva cekam ! a normalno se mozes pituravati nece ti biti nista :-)
2015 04 29
cestitam! ja sam si htjela deckica i u 17-om tjednu smo saznali da je dečkić, bila sam presretna, a i ko da sam znala da ce biti, samo sam o muškim imenima ramisljala, muskoj robici, hehe :) u principu samo nek je sve ok s mamom i bebom :) dobila sam 8 kg cijelu trudnocu, mozda i zato jer mi se gadilo apsolutno sve sto sam voljela jesti prije trudnoce, sva omiljena hrana mi je u trudnoci bila nepodnosljiva ;) sretno i uzivajte u trudnoci i bebi [:smijesi]
2015 04 30
1 2