Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Zov djeve u nevolji

Sićuejšn. Ona je izranjena životom. Na dnu. Ono, kao da slušate pjesme patuljastog Vile Valota, a ona je lik iz jedne od njih. Sudba kleta joj sklona nije. Rijeliti-žena upala u neke probleme. Prekinula brak, vezu, ili ostala bez posla. Ma kvragu, možda se samo pokoškala s jaranicom pa je nešto nujna. Muškarac-hijena to znade namirisati. Na van djeluje kano da će je otrgnuti od životnih problema i biti njen vitez u ulaštenim martensicama. Ustvari, bude li žena imalo glupa, emotivno će ju oglodati. Pratim razvoj jedne situacije. I sama sam nedavno izišla iz veze i posvetih se sebi, onako, junački. Jer moja šauma to zaslužuje. I pukne priča da sama i iznemogla stojim na vjetrometini(molim zamisliti scenu iz Prohujao s vihorom), ter da nema nikoga da ih headbuttne kad pruže čaporak u smjeru nedopuštene ženke, pa se javilo nešto snubitelja. Točnije njih šestorica. Kvaliteta ljudi ono, u 3 krasne pm. Leš se ni ohladio nije, a "junaci" navaljuju nebil sebi pribavili kelnericu, spremačicu i grijač kreveta. Najgore od svega-djeva nikad nije ni željela biti spašena. I djevi je dovoljna njena vjerna vinčesterka da je brani od svijeta. I kreditna kartica. Što je to u ljudskom, da ne velim muškom biću, što tjera te iste na ovakove egzibicije? Koji kua, da oprostite? Intenzivno razmišljam o tome da ih sve sazovem na jedno mjesto, okupim i ostavim da osnuju klub "Super spasoje". Ne velim.Postoje i žene s kompleksom majke Tereze. No žene nekako djeluju suptilnije u tim pokušajima i čak, po difoltu, na svoju štetu. Što to privlači ljude osobama koje ocjenjuju kao demiđd gudz?
2015 04 29
i sama se to pitam,,,,, sve privlacim osim doticnog gore spomenutog villeta, a njega bih jos i izdurala.....valjda njihovom egu godi uloga spasitelja,,, ono ocekuju da ces im bit vjecno zahvalna duznica [:ljut]
2015 04 29
Želiš li mi reći da si i ti djeva u nevolji i da zajedno potražimo Villeta? [:smije] [:zaljubljen]
2015 04 29
cory djevo, zar te snube Spasojci i u stranjskim zemljovima [:sokiran] a ja misla seljobera samo u nas
2015 04 29
Nerdy draga, što stranjski, što naši. Dođe čovjeku da se upuca nakon takovog snubljenja. Preći ću u "lezbojke".
2015 04 29
ja villeta uvijek trazim...... za njega cu bit i djeva i u nevolji ak treba : [:hihot] [:hihot]
2015 04 29
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] u lezbojke samo ako te to veseli a što se snubljivača tiče, nu pa zabavi se malo kad se već nuđaju [:sramezljiv] ono, tek tak
2015 04 29
nek se djete zove kao jaaaaaaaa....Spasoje [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 29
Raven, ja ću se povući iz te priče ako ti želiš Villota. [:sramezljiv]
2015 04 29
Smišna, da li smijem baciti snub u tvoje smjeru? [:sramezljiv] A za dijete...Više sam mislila Milojica, ako je moguće.
2015 04 29
kori je lakomoralna. vidjela sam na svoje oci. majkemi.
2015 04 29
Ae.Oprosti za to. Štefica Cvek u raljama života vs. Pamela u fazi s Tomi Lijem.Taka sam.
2015 04 29
Cory. Tko je to?
2015 04 29
Neka spodoba.Napada na pojilu.Hvata oko struka. Brije na Gogolja i Van dajrekšn.
2015 04 29
cory, mos ti vilota.... ja bacla oko na joksimovica...... samo sad moram jovance ono da sklonim s puta [:sramezljiv]
2015 04 29
1 2