Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

majoooooooooooooooooo gde ce ti dusaaaaaaaaaa [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 30
uh, jbte Danio [:zaljubljen]
2015 04 30
Ja sam kavu prolila skoro kad sam to vidjela,ali cak ne toliko zbog nje,koliko zbog reakcije lika [:smije]
2015 04 30
ja sam sad kontala, imam negdje onih po 10 lipa hrpu, napravit cu rupice u njima i spojit ih na neku krpicu ko trbusna plesacica i tak cu skakutat i slusat kak zvoni ta silna lova...... eto kako pozitivno gledati na zivot [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 30
Danio [:zaljubljen] mi smo tu pjesmu zvali šparna žaruljica ....za 2kn u jukeboxu 10 min mjuze [:smije] [:hihot] [:sramezljiv]
2015 04 30
Guštanje za male pare [:hihot]
2015 04 30
I meni [:sramezljiv]
2015 04 30
Dobro vam popodne svima [:smijesi] dragi ljudi! S vama ću podijeliti meni dragu i inspirativnu pjesmu Ratka Zvrke: TVOJA STAZA Čuj, kad ti je jako teško, kad te nešto muči i kad ti je stvarno tijesno na ulici i u kući odmahni rukom i odlučno, čvrsto kreni za nečujnim nekim zvukom. Kreni stazom koje nema. To će biti tvoja staza Tko zna što ti sutra sprema taj tvoj put bez putokaza al, znaš, to je tvoja cesta što nekamo ipak vodi i da na njoj nema mjesta za drugoga. Zato, brodi. Ako ipak nekad negdje na lud kamen zakoračiš pa kad glavom o tle tresneš nemoj zato da se smračiš, već molim te junak budi ko da ništa bilo nije pa nastavi svojom cestom još oštrije nego prije. A kad ti je zbilja dobro kad pomisliš da si snažan smiri malo svoju snagu i nemoj se pravit važan i nastavi svojom cestom niti lijevo niti desno po širokom hodaj usko a napni se kad je tijesno. Jednog ćeš dana stići na kraj samo tvoga puta tog ćeš časa možda biti bez cipela i kaputa al ćeš znati što si, tko si i koliko zbilja vrijediš Da si netko samo zato što jedino svoj put slijediš.
2015 04 30
[:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 30
[:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 30
Wiz [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 30
zenice moje...... tesko je bogme zadrzat pozitivu danas..... sve nesto naopako [:vrti]
2015 04 30
Nisam TVOJU STAZu odavno pročitala, otkad sam je Sinu napisala na rođendansku čestitku prije nekoliko godina.....Sad sam se opet rasplakala nad njom...... Raven, što je naopako [:sokiran] ?
2015 04 30
zivot mi je danas naopako gito.... al nebitno.... ja isto stazu nisam vidila vec godinama [:sramezljiv]
2015 04 30
Pa bemu život.......probaš dubiti na glavi, promijeniš perspektivu [:hihot] , kad sagledaš stvari iz drugog - što bi moja susjeda rekla - rakurca - odmah nisu naopake nego pravo prave
2015 04 30
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 16