Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

"...daleko je onaj kojeg voooolliiiiiiim......." aaaaa..... [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 05 09
ne zelim cut pridjev suncani do kraja svog mizernog zivota..... oblacno mi je zadnje vrime [:place] [:place] [:hihot]
2015 05 09
ma nema više sunca, raven...vampirice vještice wicca draga [:jezik] - ovo je naše vrijeme, nemoj biti u bluesu Majo [:kesi]
2015 05 09
ja cu se pritajit i sakrit od ljudske vrste na neko vrijeme.... odo u neko brdo, cuvat ovce [:hihot] [:hihot]
2015 05 09
i ja izbjegavam ljude na svakom koraku, treba nam retreat...biti sam sa sobom, udaljen od svih vanjskih podražaja i dopustiti si takvo iskustvo 2-3 puta godišnje - neprocjenjivo [:smijesi]
2015 05 09
ma ja inace ne volim ljude...samo ove s bljestavim i posebnim aurama.... obicne smrtnike ignoriram [:smije] [:smije]
2015 05 09
naravno [:smije] ....s razlogom smo selektivni
2015 05 09
Raven,jesi zaboravila naslov ove teme ? Bemu miša [:smije] [:smije] Nema crnog plašta [:poljubac] Izbjegavati ljude koji ti unose nemir u život i toga se držati. Vjeruj mi,znam zašto to kažem. I zaista ti želim da si vesela i pozitivna,jer znam da ti to zaista u duši i jesi.Samo polako [:poljubac] Wizz,obožavam taj film,i crveni Ford kabrio i Leona Lučeva [:smije] [:smije] a dobro,ni Zrinkica nije loša [:smije]
2015 05 09
yes Majo, film je predobar [:jezik] [:smijesi]
2015 05 09
raven je ukomirana...... raven treba malo da se napije ocito [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 09
Ste se raspisale [:hihot] [:hihot] ..odo ja leć [:hihot] ..laku noc vam! [:poljubac] Nikakvi crnjci, ni ruzne stvari... [:smije] [:poljubac]
2015 05 10
raven, kada se prijaviš, napiši nam koje slovo...odlučila sam te izvući iz bluesa [:smijesi] 'aj bok svima, koliko vas ima [:kesi] !!!
2015 05 11
Ajoj, Brdo moje [:poljubac] Toliko volim ovaj peti i šesti mjesec dok je toplo, pa vruće, a ne zapinjem o turiste [:hihot]
2015 05 11
evo me, tu sam...... [:poljubac] [:poljubac] nervoziram se, ali s casom u ruci i osmehom na licu....... kad padam, padam sa stilom [:hihot] [:hihot]
2015 05 12
Jutro!! [:smijesi] [:poljubac] Kakvo tebe ludilo drzi vec danima? [:vrti] Slusaj sada- nemoj da ti tamo dodem sa sibom [:hihot] ..pa malo po guzi, i izbacim te van, na ovo divno sunce [:hihot] ..nema kukanja! [:hihot] Zasto dopustas okolini da te ubaci u komu, napravi totalnu kontru, to samo ti mozes..nabaci osmjeh, i ponosno digni glavu.. [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 12
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 16