Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

hjooj, mamamirna, baš si me nekako raspekmezila i razmarmeladila [:sramezljiv] Ja sam temu cijele noći čuvala ki kap vode na dlanu - do 5 h red šljake, red mjuzice iz teme pozitivuše... onda odspavala tri sata pa jopet tako. Mislim - čovjek nikad ne zna kad će nekoj aždaji završit blok, pa će doći kakit na temu [:sokiran] [:boji] , stoga - obukla crnu majicu i furam se na 'Izbacivače' [:smije]
2015 05 16
I ja sam tu,pratim vas,samo sto sam bas u poslu ovih dana,i nikak da nest pametno natipkam. [:sramezljiv] Pozitiva je tu,nema sta,vid kak lipo vrime vani,a ja jos slobodna danas...mozak na pasu [:smije]
2015 05 16
samo nek dodju azdaje, da imam na kome izbacit svoju negativu... i vrattit se jos pozitivnija [:poljubac]
2015 05 16
Ponekad odlutam, tek toliko da budem sama, stvarno sama. Da čujem sebe, svoje misli. Ne treba mi puno vremena. Par minuta. Tek toliko da kažem sebi što želim, što osjećam. I onda se vratim. Ponovno slušam druge, slušam tuđe želje i snove. I ponovno zaboravim na sebe. I čekam. Čekam da ponovno odlutam.
2015 05 16
To mi se stalno dešava s vama, cure [:zaljubljen] danas sam slušala Cohena , s višekratnim ponavljanjem 'Hallelujah' i uživala u ganuću i - evo Wizice s linkićima, ljubi je sestra , a i vas ostale [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 16
točno tako gita [:zaljubljen] ...neki sinkronicitet i neobična povezanost nastane među osobama sličnog senzibiliteta, počnu se zrcaliti....te stvari se događaju i to je čisti blagoslov, veseli me [:smijesi] . Zagrljaj!
2015 05 16
jednom cu vam otpjevat tu pjesmu....cisto zato sto je volim pjevusit.......ljubim vas [:poljubac]
2015 05 16
Wiz, znam te još s 'Aukcija', kad za 'Krpice' nisam ni sanjala da postoje [:zaljubljen] ......
2015 05 16
wiz je jedno cudo od djevojčice...... i to čudo u punom smislu te riječi [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 16
Ovo je tema u svim smjerovima Majo, samo da su pozitivni [:jezik]
2015 05 16
[:sramezljiv] [:sramezljiv] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 16
[:poljubac] [:poljubac]
2015 05 16
i ja tebe gita znam još [:smijesi] s aukcija [:jezik] ! Hjooooj, baš vas grlim sve odreda, ova tema dodje kao utočište, oaza u kojoj mozes biti sam sa sobom, a istovremeno biti sa svima vama - neprocjenjivo!!!!!
2015 05 16
wizz....dušo draga [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 16
Jutro svima! [:zaljubljen] [:poljubac] Dok snivate lijepe snove..saljem vam jednu divnu poruku.. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [slika:10f415e4-350a-4aa1-ac67-f33d857b70e2]
2015 05 17
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 16