Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ajmo malo širit pozitivu

prvo, kad si vidilavampira na suncu. ja gorim , nu me, pa nisam edward da sparklam [:smije] [:smije] [:smije] a za ovu sibu po guzi mozemo u private porukama [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 12
[:smije] [:smije] [:smije] ..tako lipo [:smije] ..zivila mi ti, i nemoj mi tu nekakve crnjake, ces dobit [:hihot] [:poljubac] [slika:30292196-6cda-44ba-9e41-897b53b9b33f] Viš', ovako pokazes svima sto te nerviraju! [:hihot] [:poljubac]
2015 05 12
firma me nervira, nemam bas namjeru tako sefovima..... al kad bolje razmislim...... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 12
Hvala ti, raven ljube, što si obrisala temu...sad mi je lakše [:jezik] ...zagrljaj veliki i još malo veći, ma do neba i natrag ti šaljem [:smijesi] [:poljubac]
2015 05 12
[:zaljubljen]
2015 05 12
ej drage cure [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] svima. Možemo mi wizz i ovdje hvaliti [:kesi]
2015 05 12
Hehe...mamamirna, tu mozete [:hihot] (ako baš jako morate [:smijesi] ). Ma tu smo na svom teritoriju nekako.
2015 05 12
evo.... ja pohvaljujem na "neviđeno".... hhhhhhhh [:hihot] ova mačka još ima 6. čulo, neka je stara!! [:kesi] [:kesi] [:hihot] [:poljubac]
2015 05 12
Jel to mozda ona bomba od jutros? [:hihot] Znaci to je bila wizz [:zaljubljen] ..predivno! Mislim da oni koji do sada nisu skuzili kako se divna osoba krije iza ovog nicka, ne znaju sto propustaju..i zaista zao mi ih! [:poljubac]
2015 05 12
Cure, žene, ljubim vas sve [:poljubac] Baš ste mi slatke ovako na okupu [:sramezljiv]
2015 05 12
hjoooj Brdo drago veselo....guilty as charged [:jezik] ....ma joj, pa nije to nista, a ti uvijek imaš toliko lijepih riječi i širiš svugdje tako dobru vibru da je to totalno zarazno! Ja se zarazila pa mi baš lijepo [:kesi] [:poljubac] danka, hvala [:smijesi] - mi, old school cure [:smije] smo šašavice svoje vrste i ovdje se tako lijepo veselimo sve skupa jer radost nema dob ni rok trajanja [:jezik]
2015 05 12
hhhh... poslije svakog vašeg komentara, ja tražim gdje ću lajkat [:kesi] [:hihot]
2015 05 12
ja zahtevam da se u ovo preduzetje uvede opcija lajk.... i da se zove ME GUSTA [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 13
Hi, hi, nigdje nikoga, ja sama samcata u cijeloj ovoj pozitivi [:kesi] ! Imam posla do zore i svaki čas ću dolaziti ovamo, kao u onu slanu sobu, na oporavak i muzikicu [:zaljubljen] Pozitivno sam pozitivna po celom telu i baš me neće oneraspoložiti što ću sutra izgledati k'o podočnjak na nogicama [:hihot]
2015 05 16
ova pozitiva se malo pritajila i sakrila od znatizeljnih ociju
2015 05 16
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 16