Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

što obući?

cure, što obući za obranu diplomskog? planiram da će to biti krajem 6./početkom 7.mjeseca.. dajte neke ideje, fotke, bilo šta.. i ako ima koja od vas nešto prigodno za prodaju, slobodno stavite linkove da pogledam.. [:smijesi] s naglaskom da tražim što povoljnije, jer ću se ionako i previše istrošiti oko drugih stvari u vezi tog događaja [:smijesi] hvala [:smijesi] nosim veličinu xs/s, cipele broj 37/38 [:smijesi]
2015 05 02
pogledaj kod mene suknjicu...ja sam imala hlače crne mrkva kroj,bluzu crnu na makove i sako...kosu mi je frizerka isplela u jednu pletenicu na stranu...e da,cipele...lak s til mašnom kao balerinke...
2015 05 02
Prvo, svaka čast što si dogurala do kraja! Ne znam kakav stil imaš, ali pogledaj kod mene, imam Stradivarius balerinke, NY suknju novu i štikle like Zara. [:sramezljiv]
2015 05 02
hvala cure [:zaljubljen] učiteljski fakultet, razredna nastava [:smijesi] mislila sam neku midi haljinu, to mi je nekako najjednostavnije [:smijesi] i neke cipelice s petom od 8 cm, da ne nabadam tamo [:hihot] ali pogledam svačiju ponudu, naravno [:smijesi]
2015 05 02
i uzmite u obzir da će biti već sigurno vani vruće, 7.mjesec, tako da ne bi ništa dugih rukava.. eventualno 3/4 rukavi dolaze u obzir [:smijesi]
2015 05 02
[slika:a24fbcac-7ea3-47ca-804d-8b87c694ea1a] nova još sa cijenom [:poljubac]
2015 05 02
velS,materijal šifon,gornji dio prekriven čipkom icom u struku [:smijesi] 150kn
2015 05 02
Ja sam danas stavila nekoliko haljina, bilo bi mi drago da pogledate [:smijesi] možda nešto nađete
2015 05 02
Ja sam stavila jednu haljinicu pa pogledajte za sve je prigode.... Dogovor oko cijene
2015 05 02