Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

o izrabljivanju i slično -.-

IVANA ,ma ja ti vježbam 28 godina,,,,i ništa od toga [:vrti] ,njena je uvijek zadnja [:vrti]
2015 05 05
Nemoj si to dozvolit niti joj nemoj prat, kuhat i cistit. Jer sto si ti bolja, to ce ona biti gora i vise si dozvoljavat. I ni slucajno k njoj u kucu jednog dana. Jer vidis da vec sad nije normalna. Zamisli si kasnije. Govorim iz iskustva ;)
2015 05 05
šta se brineš,barem nemoraš živit s njom,moja rekla sinu da se mi ne bi smjeli ženit u crkvi jer ja imam vanbračno djete da je to sramota,a da ne govorim kad kaže moj sin od 5 god njoj baka,jer djete sve stare žene tako zove,ona ga ispravlja da joj se obraća s teta uglavnom to ti je hrpa starih glupača,ali ako voliš svog dečka i on tebe,onda vas ništa neće razdvojit,a stara nek laje kolko hoće,pošalješ je u pm
2015 05 05
poslušaj ALMOND,,,ja živim sa svojom ,,,očajjjjj,bježi dalje od nje,šta da to moraš slušati svako dan [:sokiran]
2015 05 05
[slika:ad75a968-a4fd-4848-9d98-b875c384964d] živa istina,,,,,
2015 05 05
Nije to ništa ,,da vidite moju zlo kakvog nema,,,mogla bi napisati roman o našim zajedničkim godinama.Zaradila bi više nego Nives Celzijus [:smije]
2015 05 05
Čitam i šokiran sam. Nikako ne mogu shvatiti zašto svekrva i snaha uglavnom jedna drugu ne podnose? Ljudi moji kud to vodi? [:tuzan]
2015 05 05
Boro, psst, proglasit će te maminim sinom [:hihot]
2015 05 05
Mislim da je ta priča stara tisućama godina, ali još mi nije jasno. da li su mamice tako zaštitnički nastrojene prema svojim muškim bebicama od 25 godina i 100kila ili je ljubomorna na mladu zgodnu curu koja je čak rođena u drugom stoljeću, u novoj bolnici u kojoj je čak bilo struje, a ne lampe na karabit. Da li postaju svjesne svojih godina, što je zapravo tragično- žena koja drži do sebe izgledat će dobro da ima 65 godina, tko joj je kriv ako se zapusti, isfura minival na sijedu kosu, bluzu za svijetom od 2metra u indijskim bojama koje nikako nejdu zajedno, puštaju dlake na licu kao da je to nešto lijepo, puštaju sise da se objese i tako postaju obične da ih više nitko ne vidi, osim djece koja kažu bok baba. Tko normalan maltretira drugu osobu bez razloga?naravno da su ljubomorne [:kesi]
2015 05 05
Obavezno ju ignorirati,a komunikaciju svesti na minimum-samo službeno(vi nemate iste stavove ni poglede na svijet i možete se samo svađati).Ako puno raspravljaš,još će ti zmija pamtiti svaku tvoju riječ i sve što kažeš koristiti da sebe prikaže kao žrtvu. [:ljut] To su dva različita svijeta i dvije različite žene.Ako si ju već takvu doživjela,nemoj se ni slučajno nadat da će s vremenom bit bolje.Ona je ljubomorna jer svom sinu ona nije više u prvom planu i on sad više ne ovisi o njenom kuhanju,pranju i ostalom. [:place] I još jedna stvar:koliko god se ti trudila NIKAD joj nećeš udovoljit ni bit dovoljno dobra. Govorim iz vlastitog 11-godišnjeg iskustva. Želim ti puno sreće s njom i ne daj da ugrozi tvoju ljubav. Ako je ikako moguće-što dalje od nje [:jezik]
2015 05 05
To je sve ok,kad ne živiš pod istim krovom.JA sam sa svojom bila 15god(ajme meni [:place] )Naravno da nisam bila dobra snaha [:tuzan].Kad je došla druga ne trebaš bolje. [:sokiran] .Odselili mi [:kesi] ,a ja postala odlična snaha [:sramezljiv] a ova koja je ostala postala je loša [:frustriran] .Pa sad ti zakljući tko je dobar a tko loš [:jezik]
2015 05 05
Majke su uvijek imale kontrolu na svim u kući, pa tako i svojim ukućanima. Ako novi ukućan ne pristane ili se opire njenim idejama zna se da slijedi rat. Malo je onih koje su prizemne i koje stvarno žive i puste druge da žive. Najgore su one koje te na finjaka dovedu do ludila tako da počneš sam preispitivati sebe u lupat sebe po glavi.
2015 05 05
Sto dalje od nje, i moj ti je savjet nikako ne zivjeti u istoj kuci. Jel takvi ljudi su sposobni u potpunosti druge uništiti i dovesti do psihijatrije vjeruj znam jel imam slican slucaj u blizoj obitelji. [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 05 05
missmode, stvarno mi je žao ali vjeruj mi ona se nikad neće promijeniti...uvjerila je samu sebe da ne želi biti ničija žrtva u smislu..kad joj netko u kući ona poludi jer sebe je stavila na prvo mjesto [:vrti]
2015 05 05
evo da te bar malo utješim [:smije] [:smije] i da znam kako ti je [:place] [:hihot] [slika:aa3152b4-9291-421a-a707-481fc364a24e] [slika:78dc024a-3555-4d6a-b1fc-cd7fb6394ca2]
2015 05 05
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija