Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koja je svrha negativne ocjene?

osvetnicke se brisu.
2015 05 22
ma admina nema ni za lijeka [:vrti]
2015 05 22
brišu se klinac,meni nije reagirala prije par dana,ignorirala je, cura je sama obrisala nakon moje teme sa linkom njenog imena i prezimena [:vrti]
2015 05 22
Cipelitze, da brisu se... tko ce joj obrisati, kad adminka nece? Jos joj je najjaci argument- doslo je do suradnje! [:boji] Ne kontam...sto to madam uzvisena izvodi?
2015 05 22
Ja sam uplatila za artikal, stiglo mi oguljeno i potrgano pod novo, vratila sam artikal, osoba od koje sam kupila mi ne želi vratiti novac. Dala sam joj negativnu, pa je i ona meni ostavila osvetničku. Uz komentar: "nemam komentara". Zamolila sam Adminku da ukloni tu negativnu. I već danima ni mu ni bu od nje. [:ljut]
2015 05 22
heideva-Ja ne kontam ovi portal,ni admina,ni ikoga da radi svoj posao [:vrti]
2015 05 22
meni su se ogadile zamjene ovdje, a i kupnje (čast izuzetcima). zamjene standardno - piše novo, dođe poparano i ofucano ili ne dođe. poslije ni jedan odgovor na poruku. kupnja - uplatim i ne dođe tjedan-dva ništa, onda poruke sa xyz pričama kao opravdanje i da će s poslati i onda opet ništa. ili još bolji slučajevi - nađem nešto što baš želim kupiti, i k tome je još skupo, i prodavačica ne odgovara ni na jednu poruku. pomalo sam se zasitila. imala sam već prijevara gdje sam bila dosta oštećena i nije mi se dalo ostavljati negativne ali sada imam toliko već negativnih iskustava da bih komotno mogla.
2015 05 22
ostavite adminki povratnu s linkom i pojasnjenjem.
2015 05 22
heideva,nije ti vratila novac od onih sandala zarinih?? [:boji]
2015 05 22
cipelitza - učinjeno, ali adminka si to obriše i ne napravi ništa niti odgovori.
2015 05 22
dunja88 - nije! I još mi se smije "haha" kada ju povremeno podsjetim na to.
2015 05 22
A ni druga cura koja mi je poslala oguljene tigraste cipele se ne javlja.
2015 05 22
A ona druga korisnica...za tigraste cipele, sa koznom bolesti?
2015 05 22
pa vidim da ih je prodala, ponovo! na zarine mislim
2015 05 22
Da, fakat prodane! Meni je rekla da odlazi s Krpica.
2015 05 22