Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Homemade maske za kosicu + raspoloženje

Tema nastaje čisto iz znatiželje. Dosada me danas ubija, sama sam doma i nekako bi već trebala kosu oprat i reko ajd da isprobam neku masku za kosu. Smućkala sam maslinovo ulje i limun, sve onako od oka i stavila na kosu i nabila vrećicu prek tog [:smije]. Imam kosu do dupeta boje meda pa sam tražila nešto za nahraniti i za sjaj, a na kraju samo to imam pri ruci. Jeste li si radile neke homemade maskice? Koliko držite to dugo na glavi? I kako podnosite ovo ružno vrijeme? (kontinentalni kraj) Imam neku annoying glavobolju + ženske probleme i mislim da ću ostatak dana provest sa laptopom u krevetu [:pospan] [:kesi]
2015 05 22
,bolje žumanjak i med s maslinovi uljem,,,mislim da limunček isušuje,,,,i uz obalu je ružno vrime,,,,al barem je bura stala,,,krumpiri spašeni,,,bar zasad [:hihot]
2015 05 22
Super je maslinovo ulje, to i ja koristim kao masku, i onda dugo držim na kosi, par sati [:zaljubljen] eh ja sam jednom dodala i žumanjak jaoo cijela kosa mi se uljepila jedva sam to oprala al s tim da sam preedugo držala na kosi [:ljut] pa sad samo to ulje koristim [:smije]
2015 05 22
maska za kosu sa kvascem [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 22
Malo sam skeptična prema jajetu u kosi [:smije] Premekana mi je sad kosa od maslinovog [:zaljubljen] juuuj A za kvasac sam čitala da je odličan za sjaj, alii nemam trenutno toga doma :D
2015 05 22
žumanjak je odličan za kosu, samo što smrdi,,,za kvasac nisam čula...suvi ili svježi?
2015 05 22
suhi,jedna vrećica kvasca se pomješa sa malo toplog mlijeka i malo šećera i drži što duže na kosi umotanoj u topli ručnik,kosa bude svila,provjereno iz prve ruke,progooglaje malo masku za kosu od kvasca [:zaljubljen]
2015 05 22
pms, glavobolja i ovo šugavo vrijeme, da ne zaboravim napisati da jedem od kad sam se probudila, pa užaaas!
2015 05 22
Maska od jaja, maslinovog ulja, eteričnog ulja ružmarina i meda mi se zasada pokazala najboljom za kosu koja je blajhana i kojoj treba hidratacija. Sada ubacujem i ricinusovo ulje.
2015 05 22
Jojjj i ja jedeeem konstantnoo!!!! Uuuuu eterično ulje.. nije mi palo na pamet još [:sokiran] Probat ću
2015 05 22