Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kolko vas zanima jos jedna

...laku noccccc..... [:poljubac]
2015 05 27
Nooooooćććć [:zaljubljen]
2015 05 27
Jedna za laksi san! [:hihot] [:hihot] [slika:1fca0623-70c5-46da-9e0d-feeffa9a96ae] Laku noc Andrea! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 27
ne bi nikad skuzila, ali kako sam sad skuzila doticna sama sebi ostavlja povratne??? [:sokiran] kako se toga prije nisam ja sjetila [:smije] [:smije] ma fuuuj
2015 05 27
Pobrisala sve koje si je ostavila s profilom DsTrgovina nakon moje negativke. Preselila na brzaka u sljedeći netom otvoreni profil i s njim si što? Ostavila povratnu. [:smije]
2015 05 27
evo bas gledam sad i ne vjerujem,.. ja sam zaista imala srece do sada (da kucnem u drvo!!!) iako naravno bilo je barem 6-7 uzimanja podataka, ali to ignoriram jer valjda mi nece skinut lovu sa racuna u minusu [:smije] [:smije] ali evo tek veceras me zainteresirala ova tema i zaista nevjerovatno kako to ljudi skuze ja nista nisam do sad skuzila sumjnivo [:sokiran] mozda nisam naletila na mikleuš lady (evo sad bar znam di je to mjesto) [:smije]
2015 05 27
ali da .. vec sam gledala razne stranice sa proizvodima, ali ne na krpicama gdje kao ljudi ostavljaju poz komentare za neki proizvod ono napisani isti dan skoro isti sat i izgleda kao da je ista osoba pisala sve.. jednostavno prevare nista vise.. [:vrti]
2015 05 27
Ta je tek specijalka. Ubacio se u biznis i momak sa robom small veličine. Pravi macan. Za prebacit preko koljena i naklofat ko balavca.. Valjda su tamo svi u krvom srodstvu..nema drugog pojašnjenja
2015 05 27
sta sve necu naucit na krpicama [:boji]
2015 05 27
1 2