Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Vaša prva ljubav

Đizssssssss Neznam di mi je pamet bila u to vrijeme [:vrti] Drugi je bio okej,čak i bolji od sadašnjeg,al se promijenio ljepši je al (počeo je pit puno) Sadašnji-jako je dobar al eto u zadnje vrijeme samo razmišljam o bivšem, ne znam što da radim al to je već druga tema.
2015 05 27
Gabrijel, na kraju 8 og razreda, pripiti i sretni [:hihot] tj mislim da je on bio 8 a ja 7.;-)
2015 05 27
ne računam ona slatka "lajk vrtićka" zaljubljivanja kada su poljupci bili popraćeni guranjima i vučenjem za kosu....moje prvo pravo zaljubljivanje bilo je tek u srednjoj školi....sa 16 godina.... i prvi pravi poljubac [:zaljubljen] curke... imam gotovo 52 godine....ali kada bi me pitale za detalje: kako smo bili obučeni... koliko školskih sati sam imala taj dan kada smo imali prvi pravj dejt... kako je on mirisao... (ohhh!! taj mirisss.....)... kakvog su okusa bile te usne... kakve boje je bila svjetiljka ispod koje je stajao dok me je čekao....smajl.... zubi..... ajmeee..... to je bilo bukvalno jedan jedini put kada sam osjetila da nemam tlo pod nogama !!!! sve bih vam i sada mogla do u detalje ispričati.... predivna priča.... na žalost.... kako je ljubav brzo buknula, brzo smo i izgorili.... ali bez ikakve gorčine... još i danas, kad ga sretnem, sa nama se smije cijeli grad [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2015 05 27
...prva je ljubav dosla tiho,nezvana,sama za sva vremena skrila se tu negde,duboko u nama ...kao u Doletovoj pjesmi moja prva velika ljubav i nakon svih godina koje su prosle je tu u mom sjecanju i srcu i nitko mi to ne moze uzeti,ostala je uvijek neka sjeta i... danas sam sretna i volim svoj zivot,svoje kceri i eto,kao u pjesmi imam muza inzinjera,zbog kojega sam sada to sto jesam-sretna i ispunjena zena,majka,carica
2015 05 27
Prva "ljubav" je bila u vrticu [:hihot] Ljubili se u onoj spuzvastoj gljivi na hodniku, skrivali se od svih ali su nas skuzili [:smije] [:smije] [:hihot] I tako par godina , i u osnovnoj skoli [:place] [:smije]
2015 05 27
Ti prvi dodiri,njeznosti,poljupci se ne zaboravljaju...neke klupice u parku su bile nase,sve livade, i duge setnje drzeci se za ruke,mastanja i sva patetika ovog svijeta... Ah te prve ljubavi
2015 05 27
Ne volim se toga sjecat, ali sad imam svoju ljubav za kojeg bi dala sve
2015 05 27
dankamilasic [:zaljubljen]
2015 05 27
Omišalj, otok Krk.. jedan mol.. kasno navečer, ja klinka i preslatki mađar koji se od svih cura zagledao baš u mene [:zaljubljen] . Naravno od tad ga nisam vidjela niti čula [:kesi] , ali s vremena na vrijeme ga potražim na fejsu, do sad bez uspjeha [:smije]
2015 05 27
Eh da [:tuzan] Prošlo je puno proljeća ali ostaje ona: ,,Prva ljubav zaborava nema"
2015 05 27
O ovome već dugo nisam razmišljala...valjda zato jer je bilo davno...hugh jackman me strašno podsjeća na njega [:smijesi]
2015 05 27
Ne smijem se ni sjetiti tog užasa. [:ljut]
2015 05 29
Moja prva ljubav je i sadasnja ljubav, godine su iza nas al mi smo ostali isti [:smijesi] prvi poljubac nam je bio u parku u kojeg i sad idemo [:zaljubljen]
2015 06 26
gitadevi [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 02
Prva ljubav evo nakon 3ipo godine jos trajeeeeeeeeeee :)
2015 07 07
1 2