Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

MOLIM VAS JA SIROMAŠNA::"biserka"

jakna koju poklanjate Od aleksix , prije 6 dana, 21:48 dali ste jaknu poklonili i koje je velicine Nikolet00 , prije 6 dana, 22:12 Nisam.40,odgovara m-l aleksix , prije 6 dana, 22:13 jer to kozna i sive boje u kakvom je stanju Nikolet00 , prije 6 dana, 22:14 Lakirana tanka proljetna jakna, da nova. aleksix , prije 6 dana, 22:19 kolika je duzina rukava i dali bi stala u onu zutu kovertu meni treba jakna za skolu a vasa mi se jako svida idem u 5 razred osnovne skole i moja stara jakna je otisla i kada je nosim ko da je i nema jer kroz nju prokisnjava a roditelje nemogu pitati da mi kupe novu jer znam da su u jakoj losoj financijskoj situaciji i nemaju posla pa kao biste mi pomogli bila bi vam jako zahvalna a ako ne opet ok svejedno vam hvala sramezljiv sramezljiv sramezljiv sramezljiv sramezljiv sramezljiv sramezljiv sramezljiv Nikolet00 , prije 6 dana, 22:24 Ovo nije jakna u kojoj ćes se ugrijati, to je šminka.nije mi bed pomoći ali recimo da mi nije jasno kako imaš internet ako nemaju novaca? aleksix , prije 6 dana, 22:45 znam ali sam je htjela obradovati da se barem malo osjeca ko dio razreda a nepitam ja za sebe vec za svoju prijateljicu jer mi je zao da je gledam u onako losoj robi ako mozete pomoci ja bi vam bila zahvalna u ime svoje i svoje prijateljice Nikolet00 , prije 5 dana, 01:38 Ovako, postoji puno tužnih priča, pa tako i onih lažnih. bas iz razloga sto sam završila školu davnooo imam iskustva i znam kad netko mulja. Sad ce ljeto pa tako i kraj školske godine pa ne kuzim kako bi jakna mogla nekog razveselit. da si mi ispričala jednu priču OK,ali vidi sto si napisala. nekako se ne podudaraju jel?otvori temu na forumu da tražiš pomoć « Sve poruke Vaš odgovor -ovo je jedna ISKRENA cura kojoj treba pomoć..ili.... [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2015 05 28
omg [:hihot]
2015 05 28
jos jedna nazalost zivotna istina,.. zaista siromasan nikad ne bi ovakvu laznu splacinu napisao.. nikad!
2015 05 28
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 28
napisano via Samsung Galaxy s6
2015 05 28
e ja ne vjerujem.. pa tko sam ja i di mi je mozak??? pocinjem krast, varat i prosit [:vrti]
2015 05 28
ne znam je li bljutavije nekome uzet novce ili ove povratne [:boji]
2015 05 28
pa ne vjerujem zasto ti uopce prica sve te price ako vec poklanjas a vidim i da je pokupila i od drugih
2015 05 28
U jednoj povratnoj joj piše,sretno na maturalnoj [:jezik]
2015 05 28
Ivana,nećeš spadat na taj nivo...bljakić [:frustriran]
2015 05 28
A u povratnima već i na maturalnu ide...to je onda za susjedu žicala. [:vrti] Ajme, šta se sve skupi ovdje i koliko joj to samo puta prođe [:sokiran]
2015 05 28
užas, ali užas. prije par mjeseci mi se javila cura za lot odjeće koji sam poklanjala. sve bi bilo u redu da nije kasnije izmislila 5 sestara s kojima će to podijeliti, a najprije je rekla kako su ona i mama same. isti dan dok nije počela izmišljati pitala me imam li neki mobitel, a potom imam li neki novčanik. moje stvari nisu otišle k njoj, već u nadam se bolje ruke. dobro si postupila.
2015 05 28
ma nema sanse @loveshoping ali je nevjerovatno koliko ljudi nasjeda na manipulacije.. pa cimpanze su inteligentnije od nekih ljudi
2015 05 28
Mislim da će se sve te stvari jednom iskopat baaaaš ovdje na krpama. Ali priče su wow, mislim da mi je ova druga bolja. Makar je u prvoj priči napuše vjetar tako je slaba jakna [:smije] [:smije]
2015 05 28
Nisam htjela ovo javno, ali palo mi na pamet, šta tek drugima prodaje pa ajmo s tim na sunce.
2015 05 28
1 2 3 4 5