Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

MOLIM VAS JA SIROMAŠNA::"biserka"

sirota..
2015 05 28
jel vi vidite njezine povratne koje je ona ostavila drugima i koliko su se njoj ljudi napoklanjali robe? price su uvijek iste, nema novaca doma nitko ne radi i zeli da joj se plati i postarina za slanje stvari koje se poklanjaju. za maturu potvrdjujem jer je meni za haljinu koju poklanjala rekla da bi bila dobra za maturu
2015 05 28
kako mi nije palo napamet oglasiti sto meni sve treba,.. samo trebam se opiti ili udariti tavom da krenem sa zahtjevima,.. pocela bi od jednog apartmana na moru, automobila, nove perilice, susilice.. moze i nesto markirano.. MAC kozmetiku naravno [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 28
ako joj roditelji nemaju za jaknu koju ovdje može kupit za nekih 10kn, jer siromašan će prije kupit nek žicat..odakle joj onda wi-fi, laptop, tablet, mobitel 0078945749867498 iz budućnosti, to je ono što država mora poklonit siromašnima da bi MOGLII DOBIT ODJEEEEĆU. ajde da se takve persone maknu odavde bilo bi vrijeme, ...u nekim država bi se ovo moglo tretirat kao krađa.
2015 05 28
Ja sam siromašna i tražim dimije da ne vide koliko sam mršava(ššššššš na dijeti sam) [:smije]
2015 05 28
125 ostavljenih povratnih?? Zašto imam osjećaj da joj se to sve ispoklanjalo :/ Užas, preužas!
2015 05 28
sara po povratnima se kuzi jer se vecinom samo zahvaljuje u njima
2015 05 28
Zadrti optimist u meni se nekako nada da to što vidi nije istina. Ako joj je sve poklonjeno i da je svaka poštarina minimalno 10kn, a nije, to je 1250kn. Wow!
2015 05 28
@Nikolet00 istinu zboris. onaj ko nema ode u caritas i dobije odjecu.. znam cijelu proceduru. ova uziva u manipulaciji.. sigurno neki poremecaj licnosti bleh... da ne budem pregruba. a opet ovi sto daruju ma ok je to, ali zar zaista su toliko naivni? ako mi netko hoce napisati tuzaljivu pricu pa da im posaljem [:vrti]
2015 05 28
ali kaze uvijek da nema za postarinu pa ljudi jos uz poklanjanje joj plate i postarinu
2015 05 28
pa sad joj vi sve ostavite losu
2015 05 28
Nigdje tocke ni zareza.
2015 05 28
Ovo je poremećaj KLEPTOMANIJE !!!
2015 05 28
Zašto taj član nije blokiran i zašto svi poklanjaju i šute??????????????????????????????????????? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 28
evo moj primjer Halo Mybalm Ja želim: jel poklanja te ja bi za kcer hvala na odgovoru Mybalm hej poklanjam :) samo placate preporucenu postarinu 15 kn i to je to aleksix nazalost nemam za postarinu neradi niko u kuci ostali bez posla a sestra ima maturalnu pa sam mislila da mi pomognete svejedno hvala na odgovoru lp Mybalm nema na cemu, poz aleksix hocete li mi pomoc i pokloniti haljinu ili ne stvarno nemam za postarinu lp Mybalm ne mogu poklanjati haljinu i postarinu jos, zao mi je aleksix hvala na odgovoru lp --------------------------------------- (da je samo platila postarinu ja bih joj poklonila, ali odbilo me ovo "hoces ili neces")
2015 05 28