Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Poklon za svadbu ..

A gle u bosni su stolice 30 eur tako da je 50eur ok u kojem dijelu bosne je svadba?
2015 05 30
u Ođaku je vjenčanje,a večera tu u okolici Slavonskog Broda..
2015 05 30
i ova svadba je bila u Bosni (gdje sam bila) prvi put sam bila na takvoj svadbi, ali se ne razlikuje od ostalih puno.. placaju se kitice i daje se kuverta. za kitice smo dali 10 marki (za dečka, mene je sestra nakitila bez love [:hihot] )
2015 05 30
a svadba je bila u rentanom šatoru. S 50 e ces pokriti stolac sigurno tak da zbog tebe, neće biti u minusu...a ne zovu te zbog love valjda
2015 05 30
Ma mislim da ti je ok 50 eur i jos nadji neku fora sitnicu [:smijesi]
2015 05 30
Muko moja,bilo je dobro dok su majka i tata išli pa ja s njima, sad kad trebam sama ,jooooooj [:place] [:place] [:place]
2015 05 30
Čitam i ne vjerujem [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ...Mrzim svadbe i te spiljske običaje iz kamenog doba [:smije] [:smije] [:smije] Kićenje mlade [:sokiran] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 30
žalosno je koliko se sve iskomercijaliziralo...pa je jedan tako divan dan pretvoren u (što pametni djole kaže): paradu pijanstva i kiča..... [:sokiran] ja sam jedna od one stare garde koja se drži onog starog pravila da poklon mora barem pokušati sadržavati dušu onog koji dariva spojenu sa osobnošću onih kojima je upućen..... dakle... pravila nema osim: u skladu sa mogućnostima.... malo porazmisliti o osobama koje se treba darivati.... po mogućnosti se dobro raspitati o njihovim željama i nadanjima.... i biti svoj !! ako su mladenci izrazili želju za kovertama... onda se tu nema puno mudrovati. a ako su njihove želje bile iznad tvojih mogućnosti.... ehhhh.... to je već drugi par cipela. [:hihot]
2015 05 30
Nadam se da se kristina neće ljutiti ako malo proširim temu. [:sramezljiv] Zanima je sjeća li se tko kad su kod nas počeli običaji da otac vodi mladu do oltara? Ja to ne pamtim tamo u 90-ima. Je li toga bilo i prije ili još jedno preuzimanje američkih običaja? [:smijesi]
2015 05 30
Citam i cudim se, kakve veze ima koliko je stolica, da svako koliko moze, nasa svadba je bila zbog uzitka i druzenja sa dragim ljudima i svima sam rekla samo dodjite novci nas ne zanimaju, bas zalosno sto se takve stvari unaprijed odredjuju i sve se svodi na to...
2015 05 30
danka, potpis na sve [:smijesi] - ja se držim istog pravila
2015 05 30
novac svakom mladom paru treba, upakiraš ga u prigodnu kutijicu, mogu se nadopisati njihova imena [slika:39064540-6910-467f-96cf-2a79658d81b6]
2015 05 30
ajo je veca kriza i nezaposlenost ljudi jos vise daju [:jezik]
2015 05 30
a ja kuma u 8. mj. , dok sve zbrojim,obleku - nas 4 ...poklon... i dodatne sadržaje [:hihot] ...oko 4,000 kn ću potrošiti...u biti već sam potrošila [:hihot] [:place]
2015 05 30
Dečko i ja idemo za dva tjedna na svadbu njegovom bratiću i dobit će 200 eura i Grundig štapni mikser i još neke sitnice koje su u kompletu s tim jer čekaju bebu pa će im to trebati za kašice. Inače mislim da je 50 eura dovoljno uz možda neki sitan poklončić za uspomenu. Mislim da ne treba pretjerivati s poklonima već dati koliko si u mogućnosti.
2015 05 30