Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

kana, i bojanje, i crvena kosa

vrlo kratko i jasno - gdje preko interneta kupiti pravu kanu za bojanje kose, da nema nikakvih aditiva ili bilo cega slicnog? takoder, nece skoditi ako biste mi pisale o svojim osobnim iskustvima sa kanom [:zaljubljen] zanima me koliko dugo traje efekt, ispire li se boja, kakva je kosa nakon nanosenja, gdje ste ju kupili i za koliko $$, kako ju nanosite, koliko cesto ju nanosite, koliko grama ste koristili na svoju duljinu kose i koliko dugo van stoji na glavi. ma pisite mi o svemu sto mislite da bih tribala znati prije nego se upustim u ovakvu avanturu [:sramezljiv] [:hihot]
2015 06 28
Posijedila sam kao balavica, a prirodna sam crvenokosa. Stavljam kanu već dvadeset godina [:zaljubljen] Obično je donosim ili naručujem iz Indije i Pakistana, moja frizerka mi je stavlja, pomiješa je jednostavno s vrućom vodom , stavi mi je najtopliju što mogu podnijeti i držim je sat vremena, Kosa je od nje zdrava i snažna, a što svjetlija podloga - to intezivnija boja. Kako sam ja skoro stopostotno sijeda, pravi sam đinđer - dakle - opet kao u mladosti [:hihot] Ovo iz Lusha zapravo nije kana, to je smjesa različitih sastojaka koja sadrži i kanu. Kod na s se najbolja kana može naći u Mulleru ona uiz dm-.a sadrži i jedan zanimljiv sastojak koji se inače koristi u izradi eksploziva [:hihot] (valjda da postigne eksplozivno crvenu nijansu [:hihot] [:hihot] [:hihot] )
2015 06 29
poput gite, počela sam sijediti još u srednjoj školi... i kako mi je to bio smak svijeta, jedino što mi je moja premudra mama dozvolila bilo je farbanje kanom. ne pitaj me prije koliko je godina to bilo [:hihot] ... ali znam da je to jedna od najboljih odluka. ne samo da sam bila divno crvena i drugačija (a bila sam nezanimljiva brineta)... nego je moja kosa i nakon godina upotrebe kane bila sve ljepša, sjajnija, čvršća i gušća. ne znam da li sada još uvijek proizvode....ali sjećam se da je na ambalaži bila slika deve... i s obzirom da nije baš ugodno mirisalo, brat me znao zadirkivati: opet si stavila devino *ovno na glavu"" [:kesi] tijekom vremena podlegla sam nekim modernijim trendovima....ali jedno znam: kana je bila najbolja odluka što se njege i farbanja tiče. gotovo sva sam sijeda.... i farbam se skoro svakih 20 dana (trenutno imam jako kratku kosu, pa izrast ne dopušta da se zapustim)...i znam: kana je ta koja je sačuvala kvalitetu moje kose koja danas trpi svu kemiju kojoj je izložena. da nije bilo kane.... mislim da bih si danas brojala dlake po glavi. [:sramezljiv]
2015 06 29
Kao prvo, [:poljubac] Dankici. Je, je, moja je majka odgovorno tvrdila da se radi o suhom devinom , da prostite, govnetu [:hihot] Delilah, moja je boja još malo žešća [:zaljubljen] Na počecima sam i ja nasjela na priču o cjelonoćnom držanju, pa priče o dodavanju soca od kave, čaja, vina, svakakvih čuda... Kad sam prvi put stigla u Indiju, Indijke me poučile - što se i koliko oboji u sat vremena, obojiti će se, važno je samo da je topla i svježa. 114 kn je puuuuno previše [:boji] ! ja svaka tri tjedna kaniram izrastak i svakih 9 otprilike ponovo cijelu dužinu, a kako imam silno gustu kosu do struka, za cijelu mi treba 200 g [:sokiran]
2015 06 29
U mulleru je oko 40 kn 100 grama, čini mi se, a frizerka mi uzme 40 da bi mi je stavila (na moju duljinu i gustoću stvarno bi bila zaje....cija prevelika gnjaviti se s tim doma) Stavlja mi je na suhu kosu, zatim na glavu najlonsku vrećicu (Zarinu ako želiš biti u krpičarskom trendu [:smije] [:hihot] ) da se unutra razvije još topline i zatim pranje, koje je malo zahtjevno i traje, dok spereš sve te mrvičice..... Sretno [:smijesi] !
2015 06 29
Ja sam kao vrlo mlada stavljala kanu jer sam si bila nezanimljiva sa svijetlo smeđom kosom. Kasnije sam se počela farbati i u nekom trenutku mi je opet palo na pamet da bi se kanirala, ali.... [:boji] Ono što sam dobila na moju tamno smeđu, gotovo crnu pofarbanu kosu, nočna je mora...mrkva je "mila majka" od onoga na što sam sličila [:hihot] Zvala sam frendicu frizerku u 23.30 da me dođe pofarbati jer sam ujutro morala na posao a izgledala sam ko čudovište [:hihot] Dakle, zaključak je da ni za živu glavu ne stavljate kanu na kosu koja je tretirana farbom [:kesi]
2015 07 09