Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Savjet molim, sunce i kreme

Kupila sam takozvani pekmez za brzo tamnjenje i bronacnu put od biobaze, prvi put cu ga koristiti ovo ljeto, nekako mi se cini djelotvoran jer u sebi ima najvise mrkve. Pa me sad zanima dal je itko to koristio i kakvi su dozivljaji?! Jel valja ili ipak ne? [:kesi]
2015 06 30
i mene zanima... gdje si kupila i cijena?? hvala... :) [:smijesi]
2015 06 30
Moja frendica je isto taj pekmezic kupila i isle mi na more i namazale se i mogu ti reci kad sam dosla doma sam vidjela jebenu razliku! S tim da prije od kupaceg traga nisam imala.. Posto je sve otislo po zimi [:hihot] I onako dodem doma skinem se i nisam mogla vjerovat [:sokiran] Sad koliko ces potamniti ovisi od tipa koze i sve to al nama je eto djelovalo i jedva cekam kupit ga i sebi [:zaljubljen] [:zaljubljen] Samo pazi kako mazes da ti ne ode na kupaci! Ostavlja mrlje, i nisam nikako mogla oprat jos uvijek se malo vidi [:ljut] [:ljut] Imam neki bijelo rozo zuti kupaci, pa je zeznuto [:pospan] Cula sam da dode 69kn u Bipi i u DMu?
2015 06 30
Koristila sam ga i super mi je, mada mi je malkice bolji pekmez od Lerbolaria. Ali zato mi je onaj super od Biobaze sa zlatnim sljokicama za ubrzano tamnjenje. Ali samo zbog sljokica [:hihot]
2015 06 30
80 kn u dmu sam ga kupila! Bas citam recenzije i vecina ih je zadovoljna, jedva cekam isprobati ga [:kesi] Znaci moram se prvo malo suncati pa ga onda staviti kad malo dobijem boju?
2015 06 30
Ma mi nismo, ja sam se samo tim namazala i suncala [:smijesi]
2015 06 30
da tako može biti cijene... a nekad su cure tu pisale da košta 25/35kn.... ??????? pa malo mi je to bilo jeftino... a tako dobro... svi kažu da je super... ja mislim isto sebi kupiti... ali skupo mi je [:tuzan]
2015 06 30
Meni je to jako masno, ne podnosim taj osjecaj
2015 06 30
Biobaza je super, imam taj sa šljokicama još od prošle godine, a ove smo uzeli pekmez u ulju bez šljoka da i muž može koristiti. [:smije] Ugl., ja inače pocrnim, ali s pekmezom puno brže! Baš se vidi razlika. I koža ti je fino mekana i glatka i nakon tuširanja. Mrak! [:zaljubljen]
2015 06 30
Dosada sve procitano ovdje na tu temu pricaju o preslikavanju na badic i odjecu.
2015 06 30
Ako se baš nasaftam i ne pazim, da, ostane na kupaćem, ali nije to ništa strašno, opere se, a i s mlijekom za sunčanje mi se događa isto. Jedino što sam se dosada uvijek okupala nakon nanošenja pekmeza i taj osjećaj masnoće podnosim jedino na plaži. Ne bih mogla tako namazana sjesti doma na kauč..
2015 06 30
ja ću ove god. isprobati balzam od korisnice nomadorganic...po sastojcima mi se čini dobar..pa budemo vidjeli...
2015 06 30
prošle god sam koristila pekmez od biobaze...ja nisam imala problema sa mrljama na kupaćem...kad je crni [:hihot] ....a što se tamljenja tiče...zadovoljna sam,ali ipak cijena je previsoka...dok kupim pekmez i kreme za klince..ode 300kn [:boji] ....
2015 06 30
dobar je,dobije se boja...ali grozno masno...inace,s kupaceg mi se opere.... a inace, ja isto potamnim i sa orahovim uljem..i mrvicu manje uljem od mrkve...
2015 06 30