Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ispričaj mi priču :)

toliko mi je fascinantan ovaj događaj da ga moram podijeliti s vama [:hihot] javila mi se za vikend jedna cura da bi uzela neke stvari od mene... i tu počinje priča [:kesi] pa sad bi uzela ovo, pa sad ono, sad odustaje pa se javi za 5 minuta da ipak uzima i tako cijeli vikend.... kad se konačno sve dogovorimo, veli da će uplatiti u ponedjeljak (jučer) uplata je trebala biti od 75 kn [:kesi] dođe ponedjeljak i meni na račun sjedne samo 50 kn... javim joj se i pitam koliko je uplatila. ODGOVOR: aajoooooj, sooory, nisam stigla danas do banke... uplatim čim prije..... JA: kako niste stigli do banke, meni sjela uplata od 50 kn na vaše ime [:smije] ODGOVOR: Iseeeeee, krivo sam uplatila, to je trebalo ići drugoj curi za naušniceeeee :((((( ...MOJ ODGOVOR: pa što niste i meni onda uplatili kad ste već bili u banci [:hihot] ....ODGOVOR: ma nisam to ja uplaćivala, tatu sam poslala [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] tu mi je već postalo smiješno, a šlag na tortu je bio kad mi je poslala IBAN od te druge cure i rekla mi neka joj pošaljem tih 50 kn [:smije] [:smije] [:smije] mislim da sam bila pametna što sam odbila njezin zahtjev, rekla sam joj neka sutra ode opet u banku i toj curi uplati 50 kn i meni nadoplati još 25kn.... ona se toliko razljutila na te moje riječi da je otkazala suradnju i tražila novce nazad [:hihot] naravno, novci su vraćeni, a ja sretna što nemam opet posla s nekom navlakušom [:sramezljiv]
2015 07 01
[:sokiran] ....e stvarno svega na ovoj planeti.... [:vrti]
2015 07 01
omg [:vrti] [:ljut] [:ljut]
2015 07 01
[:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Jesam to bila ja? i ja ti plaćam već mjesec dana [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 07 01
[:smije] [:smije]
2015 07 01
..a bas svasta ima... [:vrti] [:smijesi]
2015 07 01
zaista fascinantno! mozda se uzivila u film glup i gluplji [:smije]
2015 07 01
[:smije] [:smije] [:smije] nije ona u banci bila, pa tata, pa krivo uplaceno, pa neciji iban [:smije] [:smije] [:hihot] [:boji]
2015 07 01
Casper, hahahahhahah, nisi to bila ti [:smije] [:poljubac] sa susjedima si moram biti dobra pa je tebi sve oprošteno [:smije] [:poljubac]
2015 07 01
Ha,ha,ha [:smije]
2015 07 01
eto, a ja sam mislila da sam sve doživjela tu na krpicama [:smije]
2015 07 01
nisi draga,još ni pola... [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] ja ću tebi opet morati spomenik graditi,ali popraviti ću se obećajem.... [:sramezljiv] znaš da ja funkcioniram jedino u ovu uru,a onda više ništa ne radi [:place]
2015 07 01
još jedan spomenik bi dobro došao [:smije] [:poljubac] ništa, onda čekam da banke i pošte prorade u noćnim smjenama [:smije]
2015 07 01
Ova što ti je ispričala priču, kao da je dosad neotkrivena sestra braće Grimm [:hihot]
2015 07 01
eto ja baš stavila kamen temeljac [slika:4eccad03-c84d-46a4-8aed-45251c55c710] [:poljubac] a sad idem radit nešto korisno,recimo izist nešto,stela mi na onoj svojoj temi baš otvorila apetit. [:zaljubljen]
2015 07 01
1 2