Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ispričaj mi priču :)

hahaha o boze cega sve ima, ludo pa zivi! [:smije]
2015 07 01
prodaja prstena da te pozdravim ,i ko je za sve krv ,zna se stela . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 01
hahahhahah, pozzzz draga [:zaljubljen] [:poljubac] onaj tko je kriv se neće sigurno tu javiti, od srama [:hihot]
2015 07 01
hehe [:smije]
2015 07 01
Da nije tragično bilo bi smiješno. [:place] [:place] [:place] Ako ovo ne zaslužuje neutralnu, ne znam što zaslužuje. Ali najjače mi je kako se razljutila jer si joj rekla da ti uplati još 25 kn. Kao da niste dogovorile kupnju. Obraz kao džon.
2015 07 01
valjda mi je mislila uplatiti ono za mjesec-dva tek, ili uopće ne uplatiti [:pospan] neću se zamarat više s njom, još najbolje da ona meni spiči osvetničku neutralnu ili negativnu [:hihot]
2015 07 01
Ma katastrofa. Možda je mislila da joj pošalješ pa ti ona uplati jednog lijepog sunčanog dana. [:jezik]
2015 07 01
ona taj dan ne bi sigurno dočekala [:jezik] ja sam naučila na teži način da nije pametno slati prije uplate [:jezik] rekla sam tad i nikad više
2015 07 02
Hvala Bogu na forumu pa sam ja to naučila odmah. [:smijesi] Bolje i da nemaš posla s takvom korisnicom, možda bi ti poslije još stvarala neke probleme bezveze. [:vrti]
2015 07 02
točno to [:poljubac]
2015 07 02
1 2